Anna Seniuk musi sprzedać swój zabytkowy dom. Trudna sytuacja gwiazdy "Czterdziestolatka"

2021-03-05 17:38 mga
Anna Seniuk
Autor: AKPA/Engelbrecht Anna Seniuk

Piękny, ponadstuletni dom na Podkarpaciu, w którym aktorka spędzała cudownie wolny czas, pójdzie niebawem na sprzedaż. Anna Seniuk (79 l.) nie ma już wystarczająco dużo siły, by zajmować się posiadłością z dużym ogrodem, w którym stoi drewniana figurka świętej Marty, patronka ogrodów.

Gwiazda "Czterdziestolatka" pokazała swój dom kilka lat temu w programie "Uwaga" TVN. - Nazywam to miejsce bramą czasu. (...) Chata ma już ponad 100 lat, kiedy ją kupiłam, była bardzo zapuszczona i zaraz po kupieniu zawaliła się. Jakby czekała, żeby się ktoś nią zajął. (...) W tej wsi przed wojną było 17 chałup. Teraz została jedna. Ta, w której mieszkam. Przyjeżdżam tu, żeby usiąść w ciszy - mówiła Anna Seniuk. Kuchnia w domu ma zachowany piec kaflowy, a w salonie nie brakuje pięknych mebli. Aktorka to wszystko zostawi nowym właścicielom. Sama zabierze tylko kilka cennych pamiątek. - Ania nie mówi o tym głośno, ale żeby jechać na weekend, nie bardzo ma już siłę. To dla niej spory wysiłek, a ona nie chce ryzykować – zdradziła magazynowi "Na Żywo" bliska znajoma Seniuk.

Przypomnijmy, że ostatnio było głośno o byłym domu Katarzyny Figury. Willa na warszawskiej Saskiej Kępie została zrównana z ziemią. Deweloper postawi tam teraz luksusowy apartamentowiec.

Anna Seniuk przez książkę wykłócała się z córką

Zaniedbany grób aktorki "Czterdziestolatka". (Nie)zapomniani
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze