Artur Barciś w żałobie. To dzięki niej został aktorem

2021-01-20 21:59 ksz
zajawka NOREK
Autor: Redakcja SE

Artur Barciś (64 l.) jest w żałobie. Zmarła kobieta, która całkowicie odmieniła jego los. To również jej zasługa, że aktor kształcił się na artystycznym kierunku i zrobił karierę w filmowym świecie. Barciś z ogromnym bólem wspomina bliską osobę.

Artur Barciś jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi. Opublikował wspomnienie o kobiecie, która pokierowała jego wykształceniem. Niestety napisał post w przykrych okolicznościach. Zmarła nauczycielka, która uczyła go języka polskiego, pani Elżbieta Barczyk (Sosnowska).

NIE PRZEGAP: Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" szczerze o swoim "okresie godowym". Nie uwierzysz, co wyprawiają w łóżku!

Barciś nakreślił jej portret w pięknych słowach: - Była cudowną nauczycielką. Małemu, zakompleksionemu chłopakowi ze wsi pokazała drogę, dzięki której uwierzył w siebie i w swoje marzenia. Nauczyła mnie kochać język polski, nauczyła szacunku do literatury, nauczyła miłości do poezji i muzyki. To w jej prywatnym mieszkaniu słuchałem z płyt, piosenek Ewy Demarczyk i Marka Grechuty. Wysłała mnie na Ogólnopolski Konkurs Recytatorski, który w 1973 roku wygrałem. Płakała ze szczęścia gdy dostałem się na wydział aktorski PWSFtViT w Łodzi.

SPRAWDŹ: Chuck Norris nagrał dla Polaków specjalne wideo! Jest zachwycony tym, co zrobił Jurek Owsiak

Wyrazy współczucia przesłali fani aktora. Wśród nich znalazło się wiele osób, które doskonale rozumieją, co to znaczy pedagog z powołania, i jaki ma wpływ na kształtowanie młodego człowieka. Internauci wyrazili w komentarzach swoje opinie:

- Bardzo brakuje nam wychowawców, pedagogów, którzy nas ukształtowali... Zostaje pamięć o Nich i wdzięczność dla Ich pracy.

- Miał pan dużo szczęścia i talentu i dzięki takim ludziom dziś pan jest wspaniałym człowiekiem.

- Moje marzenie - chciałbym, żeby któryś z moich uczniów tak mnie kiedyś wspominał.

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem

ZOBACZ: Zmasakrowana twarz aktorki, która gra Marylę Rodowicz. Tragiczna historia w tle

NIE PRZEGAP: Mariusz Czajka na pogrzeb matki zebrał więcej, niż ktokolwiek podejrzewał. Gigantyczna suma zwala z nóg, aktor dziękuje darczyńcom

Najnowsze