Bachleda-Curuś i syn Kulczyka. To ich łączy. Co za zbieg okoliczności

2019-04-15 12:50 MGa
Alicja Bachleda-Curuś
Autor: WBF Alicja Bachleda-Curuś

Sebastian Kulczyk (39 l.), syn nieżyjącego już najbogatszego Polaka Jana Kulczyka (+65 l.) jakiś czas temu rozstał się z żoną Katarzyną Jordan. W 2017 roku media plotkowały, że miliarder spotyka się z modelką Katarzyną Danysz, która pozowała do "Playboya". Teraz coraz częściej się pojawiają plotki, że w obiekcie zainteresować Kulczyka pojawiła się jego była sympatia, Alicja Bachleda-Curuś (36 l.).

Dominika Kulczyk, Sebastian Kulczyk
Autor: Podlewski/AKPA Dominika Kulczyk, Sebastian Kulczyk

W 2003 roku Sebastian Kulczyk i Alicja Bachleda-Curuś widziani byli na romantycznym spacerze w Międzyzdrojach - przypomina magazyn "Dobry Tydzień". Potem można było ich zobaczyć w Warszawie i Nowym Jorku. W 2010 roku młody biznesmen poślubił Katarzynę Jordan, z którą rozstał się w 2017 roku. Alicja Bachleda-Curuś po nieudanym związku z Colinem Farrellem (43 l.), z którym ma syna Henry Tadeusza (10 l.), próbowała ułożyć sobie życie z Sebastianem Karpielem-Bułecką (43 l.) i Marcinem Gortatem (35 l.).

O tym, że drogi Bachledy-Curuś i Kulczyka ponownie się skrzyżowały, informuje "Dobry Tydzień". Aktorka niedawno była na nartach w jednym z kurortów w Alpach, w którym swoją luksusową willę wartą 185 milionów złotych ma Sebastian Kulczyk. Oprócz pobytu w St. Moritz , Alicja była niedawno także na bajecznej wyspie St. Barts (terytorium zależne Francji) na Karaibach. To jedno z ulubionych wakacyjnych miejsc Sebastiana. Cumuje tam jego 90-metrowy jacht Phoenix, który wart jest 120 milionów złotych. Posiada kino, spa, siłownię i lądowisko dla helikopterów.

Najnowsze