Banasiuk i Jonkisz w "Ninja Warrior"! Jak sobie poradzili?

2019-09-10 21:08 doll
Mateusz Banasiuk
Autor: Instagram

Tej jesieni Polsat postawił na ramówkową nowość: show „Ninja Warrior”, którego uczestnicy muszą jak najszybciej pokonać wymagający tor przeszkód. W ostatnim odcinku wystąpili… Mateusz Banasiuk i Rafał Jonkisz! Jak im poszło?

„Ninja Warrior” to format, który już lata temu sprawdził się za granicą: uczestnicy mają za zadanie pokonać skomplikowany i wymagający tor przeszkód. Chętni do uzyskania tytułu „pierwszego polskiego ninja warrior” są amatorami, którzy na co dzień wykonują różne zawody: zdarzają się urzędnicy, a nawet… artyści cyrkowi.

W programie występują także aktorzy i celebryci. We wtorek z torem przeszkód zmierzył się Mateusz Banasiuk, który w trakcie pokonywania przeszkód… zdjął koszulkę. Cóż, wybitnie mu to nie pomogło, bo zawiesił się na gigantycznej siatce. Co ciekawe, kilka minut później z torem zmierzył się Mister Polski Rafał Jonkisz. Chociaż Rafał dotychczas kojarzył się raczej z wybiegiem, a nie siłownią, to w programie poszło mu dużo lepiej niż Banasiukowi! Niestety, Mister spadł z obrotowych koszy i nie przeszedł do dalszego etapu.

Najnowsze