Barbara Bursztynowicz udawała przed mężem, że umiera! Tak dziś wygląda Elżbieta z Klanu [Zdjęcia]

2021-05-17 4:15 likp
Tak zmieniała się Barbara Bursztynowicz
Autor: /AKPA Tak zmieniała się Barbara Bursztynowicz

Barbara Bursztynowicz - choć ma na swoim koncie wiele kreacji filmowych, teatralnych i serialowych - znana jest głownie z legendarnej już roli Elżbiety z "Klanu". W kultowej telenoweli aktorka gra od samego początku. Niedawno Barbara Bursztynowicz publicznie pokazała swojego małżonka w programie "Dzień Dobry TVN". W szczerej rozmowie słynna Elżbieta z "Klanu" zdradziła, że kiedyś udawała przed mężem, że umiera. To miała być dla Jacka Bursztynowicza kara za jego zachowanie. Zobacz w naszej galerii, jak dziś wygląda Elżbieta z "Klanu", i jak zmieniała się przez lata.

Barbara Bursztynowicz dotychczas raczej nie chodziła ze swoim mężem do telewizji. Para jednak zrobiła wyjątek i wystąpiła razem w programie "Dzień Dobry TVN". Aktorka opowiedziała wstrząsającą historię z dawnych lat. - Byliśmy na wakacjach pod namiotem. Zgubiłam się wtedy na plaży i kiedy w końcu udało mi się wrócić, okazało się, że Jacek w ogóle nie zauważył mojego zniknięcia. Aby go ukarać, udałam nad ranem, że umieram - zdradziła Barbara Bursztynowicz, która z mężem jest już prawie 50 lat! Jaka jest recepta na tak udany długotrwały związek? -  Jesteśmy jeszcze z tego pokolenia, które walczy z kryzysami, a nie poddaje i rozwodzi przy pierwszych problemach - wyjaśnił Jacek Bursztynowicz (TU ZNAJDZIESZ WIĘCEJ CYTATÓW Z WYWIADU W "DZIEŃ DOBRY TVN"). Przy okazji - co dla wielu osób było nie lada gratką - widzowie mogli zobaczyć, jak obecnie wygląda Elżbieta z "Klanu". W końcu dziś serial ten cieszy się znacznie mniejszą popularnością niż 20 lat temu i nie każdy śledzi losy rodziny Lubiczów. A w naszej galerii zobaczysz, jak zmieniała się Barbara Bursztynowicz. Na niektórych zdjęciach naprawdę trudno ją poznać. 

CZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Dowbor ma córkę z nieformalnego związku! Nie uwierzysz, kto jest ojcem dziewczyny. Ale podobieństwo!

Barbara Bursztynowicz jest także aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie często prezentowane są króciutkie filmiki, na których występuje razem ze swoim ukochanym mężem. Zobaczcie poniżej dwa nagrania. 

CZYTAJ TEŻ: Wstrząsające informacje o Mariuszu Czajce. Pod drzwi przynoszą mu jedzenie! Co z pieniędzmi na pogrzeb matki?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze