Barwy szczęścia, odcinek 2233: Rodzina Iwony potępi ją za romans z Markiem. Tylko Klara stanie po jej stronie - WIDEO

2020-04-08 20:33 sz
Barwy szczęścia, odcinek 2233: Rodzina Iwony potępi ją za romans z Markiem. Tylko Klara stanie po jej stronie - WIDEO
Autor: TVP VOD Barwy szczęścia, odcinek 2233: Rodzina Iwony potępi ją za romans z Markiem. Tylko Klara stanie po jej stronie - WIDEO

W 2233 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) ujawni swój romans z Markiem (Marcin Perchuć) i wywoła zgorszenie pośród członków ich rodziny. Urodzenie dziecka ojczyma wywoła niemały skandal. W 2233 odcinku Iwona jednak wciąż będzie mogła liczyć na Klarę (Olga Jankowska). Czy reszta rodziny odwróci się od nich? Sprawdź, co wydarzy się w serialu "Barwy szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2233 - środa, 8.04.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W 2233 odcinku "Barw szczęścia" Iwona zostanie wypisana z porodówki i odwiedzi Huberta (Marek Molak) w szpitalu. Na korytarzu spotka Klarę.
- Już was wypisali?
- Na razie tylko mnie. Wioletkę trzeba jeszcze podtuczyć.
- Widziałam zdjęcia, prześliczna. Nie mogę się doczekać aż ją zobaczę!

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2233: Regina sparaliżowana przez ból. Usłyszy ostateczną diagnozę na co choruje

Iwona w 2233 odcinku wejdzie do sali brata. Chociaż będzie nieprzytomny to potraktuje go tak, jak zawsze. Opowie mu o córce i przyzna, że to ich ojczym jest ojcem jej córki. Po wyjściu bohaterka "Barw szczęścia" zwierzy się również Klarze. Przy okazji wyjdzie na jaw, że rodzina nie do końca akceptuje nietypową sytuację w związku z ojcem Wioletki.
- Powiedziałam Hubertowi kto jest ojcem dziecka. Agata też już wie, więc teraz kolej na ciebie... To Marek.
- Domyślałam się. Nie jesteście spokrewnieni.
- Tak, ale byliśmy rodziną.
- I znów jesteście.
- Agata nie przyjęła tego tak spokojnie.
- Wiesz, ja stoję z boku i trochę inaczej to widzę.
- Dla mojego rodzeństwa ojczym zostanie szwagrem... Nie wiem, boję się reakcji chłopców, Wojtka, Stasia, dziadków. Może w ogóle nie powinnam im o tym mówić.
- Może najpierw powinnaś im pokazać Wioletkę.
- Żeby zmiękczyć im serce?
- Iwona jestem pewna, że twoja rodzina cię nie potępi. Nie potępią cię za miłość! Będzie dobrze - pocieszy ją Klara. Czy Iwona w serialu "Barwy szczęścia" powie prawdę reszcie rodziny? Jak zareagują? Przekonamy się już wkrótce.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2233: Iwona przyzna się rodzinie kto jest ojcem jej dziecka! Znienawidzą ojczyma Marka?

Najnowsze