Beata Chmielowska pokazała OBFITY biust. Zareagował Daniel Martyniuk [PIKANTNE FOTO]

2021-04-22 17:08 zpl
Beata Chmielowska-Olech
Autor: AKPA

Beata Chmielowska jest znana wszystkim widzom "Teleexpressu". Jednak mało kto wie, że piękna dziennikarka ma konto na Instagramie, gdzie umieszcza dosyć odważne zdjęcie. Jedno z nich przyciągnęło uwagę Daniela Martyniuka.

Beata Chmielowska-Olech, po odejściu Macieja Orłosia, to teraz najbardziej znana twarz "Teleexpressu". Jak się okazuje, widzowie krótkiego programu informacyjnego, mogą podziwiać wdzięki pięknej dziennikarki także na Instagramie. Beata Chmielowska-Olech często umieszcza tam swoje zdjęcia, ale najnowsze z nich jest niezwykle pikantne. Dziennikarka pokazała tam obfity biust. - Jutro podobno załamanie pogody... - napisała obok fotografii. Zdjęcie nie uszło uwadze Daniela Martyniuka, który postanowił je zalajkować. Z kolei jeden z fanów napisał: - Trochę za duży ten dekolt Nie uważasz Beatko jeszcze nam się przeziębisz i kto nam będzie prowadził Teleexpress Pozdrawiam serdecznie moją ulubienicę numer jeden z telewizji (pisownia org. - przyp. red). Zdjęcie Beaty Chmielowskiej-Olech możecie zobaczyć poniżej. Co o nim sądzicie?

Uczestniczce Dance Dance Dance puściły nerwy? Krzyczała do jurorów
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze