Beata Kozidrak pożegnała brata. Wzruszający wpis

2018-06-13 8:49 INO
Beata Kozidrak
Autor: akpa

Beata Kozidrak (58 l.) jest pogrążona w żałobie. Gwiazda poinformowała, że 12 czerwca zmarł jej ukochany brat Jarosław Kozidrak (63 l.). Liderka Bajmu we wzruszających słowach pożegnała muzyka.

O śmieci Jarosława Kozidraka, czyli współzałożyciela zespołu Bajm poinformowano na oficjalnym profilu facebookowym zespołu. Informację przekazali pogrążeni w bólu Beata Kozidrak i Andrzej Pietras (64 l.). Starszy o 5 lat brat liderki Bajmu był kompozytorem największych przebojów zespołu. W swoim dorobku artystycznym miał m.in. takie utwory jak "Józek, nie daruję Ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni", "Różowa kula", "Małpa i ja" czy "Dwa serca, dwa smutki".

Beata Kozidrak pożegnała brata za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wokalistka opublikowała w sieci wzruszający wpis:

- Kochany Bracie pamiętam jak mnie broniłeś przed chuliganami na lubelskiej Starówce... swoją młodszą siostre. Potem przychodziłeś z gitarą do mojego pokoju i tak tworzyliśmy Nasze pierwsze hity. Graj i śpiewaj teraz aniołom "Dwa serca, dwa smutki", bo na ziemi Twoje serce juz bić przestało - napisała Beata Kozidrak na Instagramie (zachowano oryginalną pisownię).

Więcej z działu - Gwiazdy
Najnowsze