Beata Kozidrak sprzedaje dom pod Lublinem. Zobacz w jakich luksusach mieszkała [ZDJĘCIA]

2018-04-19 8:00 DATU|EM

Kto by nie chciał spać w łóżku Beaty Kozidrak (58 l.), brać prysznica w jej łazience czy pić kawy na jej tarasie? Teraz to jest możliwe! Trzeba tylko mieć pieniądze. Duuuużo pieniędzy. Artystka sprzedaje swoją luksusową rezydencję pod Lublinem za. 7 mln zł. Sami zobaczcie, czy warto skusić się na jej ofertę.

Po tym, jak gwiazda Bajmu rozwiodła się z Andrzejem Pietrasem (64 l.) w 2016 r., byli małżonkowie zaczęli porządkować sprawy majątkowe. Kilka tygodni temu wystawili na sprzedaż posiadłość we wsi Lipniak (zaledwie 5 km od centrum Lublina), w której mieszkali przez wiele lat i w której wychowali dwie córki: Katarzynę (37 l.) i Agatę (25 l.). Teraz można tę ogromną rezydencję zobaczyć na zdjęciach.

Dom o powierzchni 800 mkw. ma siedem pokoi i aż cztery garderoby. Jest tam też ogromna kuchnia i kilka łazienek. W jednej znajduje się nawet solarium. Czas można też spędzać w ogromnym jacuzzi. Rezydencja wykończona jest luksusowo, mnóstwo w niej marmurów, egzotycznego drewna i drogich mebli.

Wokół domu jest ogromny dwuhektarowy ogród, którego charakter nawiązuje do XIX-wiecznych parków pałacowych.

Bezy, owoce bita śmietana – idealny przepis na deser. Wypróbuj nasz przepis na domowe bezy!

Najnowsze