Beata Kozidrak ucieka z Polski! Jest podejrzana o popełnienie przestępstwa!

2021-09-15 11:02
Beata Kozidrak ucieka z Polski
Autor: AKPA Beata Kozidrak ucieka z Polski

Beata Kozidrak nie miała ostatnio lekko. Echo jej pijackiego rajdu po Warszawie kosztowało ją nie tylko wiele nerwów, ale straciła także sporo pieniędzy. Tymczasem media donoszą, że wokalistka Bajmu zamierza zabrać najbliższych i wyjechać na wakacje do ciepłych krajów. Te wiadomości oburzyły wielu internautów. "Dlaczego osoba podejrzana o popełnienie przestępstwa, a wręcz na tym złapana może opuścić kraj?" - pytają rozjuszeni.

Beata Kozidrak przechodzi właśnie jeden z największych kryzysów w swojej karierze. Prasa i internauci nie zostawili na niej suchej nitki po jej pijackim slalomie najbardziej ruchliwymi ulicami Warszawy. W trudnych chwilach może liczyć na najbliższych, którzy stanęli w jej obronie. Tłumaczą, że powodem tej sytuacji był stres i zmęczenie.

NAJPOPULARNIEJSZE DZIŚ: Ile żon miał Robert Janowski? Odpowiedź zszokuje wielu!

- Stres i nieustanne napięcie, te dwa czynniki towarzyszyły jej od rana do nocy każdego dnia. Była szczęśliwa, kiedy mogła wreszcie wrócić do domu. Nie raz była kompletnie wyczerpana, totalnie przemęczona, bez chwili na relaks - mówi w rozmowie z "Rewią" przyjaciółka wokalistki.

Beata Kozidrak ucieka z Polski!

Jak donosi "Rewia", Beata Kozidrak zdecydowała się uciec od swoich problemów w słoneczne miejsce. Liderka "Bajmu" zamierza zabrać córki i wnuki do Marbelli w Południowej Hiszpanii. Wiadomości o jej zagranicznych wakacjach stały się już przyczyną ostrej reakcji internautów.

"SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI?", "Najpierw proces potem wakacje", "Ja mam masę stresu, chyba się napiję i wsiądę do auta", "Czy pojedzie tam samochodem?" - czytamy wśród komentarzy. A wy co o tym myślicie? Oddajcie swój głos w ankiecie niżej!

DZISIAJ GRZEJE: Agnieszka Chylińska była OKRUTNA dla uczestnika "Mam talent"! Zażenowana publiczność też nie miała dla niego litości [WIDEO]

Sonda
Czy Beata Kozidrak powinna dostać zakaz opuszczania kraju do czasu procesu?

NIE PRZEGAP: Polscy siatkarze zaatakowani przez gwiazdora Francuzów. N'Gapeth posunął się za daleko, paskudne oszczerstwa

NIE PRZEGAP: To, co wydarzyło się na meczu Polska - Rosja. Podczas hymnu rywali Polacy...

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE