Beata Kozidrak załamana. Przytyła na mielonych i szarlotce

2020-05-23 4:23
Beata Kozidrak przytyła na szarlotce
Autor: Akpa Beata Kozidrak przytyła na szarlotce

Każda kobieta zrozumie jej dramat. Beata Kozidrak (60 l.), która zawsze zachwycała piękną i zgrabną sylwetką przyznała, że podczas kwarantanny przybrała na wadze. Wszystko przez fakt, że nauczyła się gotować i piec ciasta. Teraz próbuje zrzucić zbędne kilogramy.

Koronawirus sprawił, że artyści nie koncertują i siedzą w domach. Aktywna Beata Kozidrak nie lubi się nudzić, więc znalazła sobie nową pasję.

Zaczęłam gotować. Wiesz, jak w naszej branży jest, często wyjeżdżamy, catering nie zawsze dobry przed koncertem. I tu nagle obiadeczki, buraczki, mielone, gołąbki pyszne i codziennie coś tam – powiedziała w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem (55 l.) na Instagramie Polsatu.

Zobacz również: Beata Kozdrak z półnagim mężczyzną. Jest gorąco!

Kozidrak również zaczęła piec ciasta, co sprawiło, że jej waga podskoczyła. – Wzięłam najprostszy przepis na szarlotkę. Kupiłam te produkty w sklepie. Udała się! Taka pyszna! – artystka zaczęła się rozpływać nad smakiem ciasta. – Później patrzę, że te dżinsy tak ledwo się dopinają. Myślę sobie „Beata! No, no, no. Trzeba coś z tym zrobić” – wyznała.

I zabrała się za treningi. – Zaczęłam ćwiczyć. Musiałam ograniczyć obiadki – dodała ze smutkiem.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

TUMM
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze