Wakacje grozy! Beata Ścibakówna i Jan Englert cudem uniknęli tragedii

2021-07-24 4:28
Jan Englert i Beata Ścibakówna uciekli przed trąbą
Autor: papara26 Jan Englert i Beata Ścibakówna uciekli przed trąbą

Beata Ścibakówna (53 l.) i Jan Englert (78 l.) tegoroczne wakacje z pewnością zapamiętają na długo. Kiedy spokojnie opalali się na plaży, nagle nad Bałtykiem pojawiła się trąba powietrzna. Na szczęście wielcy aktorzy szybko zebrali swoje rzeczy i bezpiecznie wrócili do hotelu.

Większość gwiazd na cel wakacji wybiera egzotyczne wyspy, gdzie pogoda zawsze dopisuje, ale nie oni. Ścibakówna i Englert od lat wypoczywają w Juracie w hotelu Bryza. Oboje słyną z tego, że lubią opalać się nad brzegiem morza, oddając się przy tym intelektualnym rozrywkom – jak chociażby czytanie książek czy gazet. W tym roku jednak ich spokój zakłóciła trąba powietrzna, która pojawiła się nad Bałtykiem. Małżeństwo nie czekało długo i szybko spakowało swoje rzeczy, by już z pokoju hotelowego oglądać dalszy rozwój wydarzeń. Na szczęście nic poważnego się nie stało.

Magdalena Różczka została lesbijką dla męża. To zasługa konsultantki intymności

Sekret urody. Co Beata Ścibakówna robi, że tak dobrze wygląda?

– Zasada numer jeden to mniej jeść, a zasada numer dwa to ćwiczyć i się nie lenić. Chodzę na siłownię trzy razy w tygodniu. Początkowo naprawdę mi się nie chciało, ale ciało samo zaczęło się tego domagać. Ćwiczę w grupie z przyjaciółkami, jedna drugą mobilizuje i dlatego jest nam łatwiej – zdradziła Ścibakówna w rozmowie z "Faktem".

Ostre sceny seksu na plaży w Mielnie. Kochali się na oczach tłumów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE