Beata Tadla na kwarantannie z chorym na KORONAWIRUSA synem. Jak sobie radzą? TYLKO U NAS

2020-09-21 17:09 DECK
Beata Tadla z synem, Jan Kietliński
Autor: EastNews Beata Tadla z synem, Jan Kietliński

Przed weekendem syn Beaty Tadli (45 l.), Janek Kietliński (19 l.) podzielił się ze światem informacją, że ma koronawirusa. Zaczęło się od zwykłego przeziębienia. Po dodatnim wyniku testu chłopak przebywa na kwarantannie w domu swojej mamy. Są jednak rozdzieleni. Beata na szczęście nie zaraziła się od syna. 

"Trzy dni temu obudziłem się chory. Miałem kaszel, gorączkę i suche gardło. Były to objawy zwykłego przeziębienia, jednak to, co było niepokojące, to fakt, że absolutnie nic nie zanosiło się na chorobę. Poprzedniego dnia czułem się świetnie, a zazwyczaj coś mnie bierze kilka dni przed" - napisał na swoim Instagramie Janek. - "Czeka mnie 10 dni izolacji w mieszkaniu. Czuję się znacznie lepiej, ale nadal nie jest cudownie. Najzabawniejsze jest to, że zjechałem pół Europy, byłem na lotniskach, w samolotach, autobusach i komunikacji miejskiej w wielu miastach i nic! Poszedłem na jedną, niedużą imprezę w Warszawie i prawdopodobnie tam się zaraziłem..." - wyjaśnił. 

Zobacz także: Beata Tadla KOMENTUJE zaręczyny. "Nie ma na co czekać". Kim jest jej ukochany? TYLKO U NAS

Beata jako mama robi wszystko, by dobrze zaopiekować się swoim synem, ale robi to na odległość, nawet nie widując go. 

- Jesteśmy zupełnie odizolowani. Janek ma swoje poddasze, nie mamy ze sobą kontaktu osobistego. Wygląda to tak, że jedzenie zostawiam mu pod drzwiami - ujawnia w rozmowie z nami dziennikarka.

Beata natychmiast zrobiła sobie tekst.

"Wynik negatywny. Ufff... Tak czy siak kwarantanna obowiązuje. Programy robię online z domu. Synek czuje się coraz lepiej. Dajemy radę" - napisała w sieci.

Po 10 dniach syn Beaty będzie mógł wyjść z kwarantanny. Oboje przejdą jeszcze dodatkowe testy.

Tymczasem dziennikarka musi odpierać ataki tzw. "koronasceptycznej" Violi Kołakowskiej. Znudzoną partnerkę Tomasza Karolaka temat pandemii koronawirusa zajmuje bez reszty. Tadla ostro odpowiedziała na jej zaczepkę! Zobacz więcej TUTAJ!

Najnowsze