Brutalny atak Pavlovic na Justynę Żyłę. Beata Tyszkiewicz rusza z odsieczą!

2019-03-05 12:19 id
W obronie Żyły stanęła Beata Tyszkiewicz
Autor: akpa Beata Tyszkiewicz nie zgodziła się z krytyczną opinią Iwony Pavlović

Justyna Żyła (32 l.) została ostro skrytykowana już w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami". "Ty tańczyłaś jak przedszkolak" - bezlitośnie oceniła ją Iwona Pavlović (56 l.). Teraz w obronie blogerki kulinarnej staje była jurorka show - Beata Tyszkiewicz (80 l.).

Justyna Żyła w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" nie zachwyciła jurorów. Pomimo wysiłków jej partnera, Tomka Barańskiego, taniec otrzymał niskie noty. Mało tego! Iwona Pavlović ostro skrytykowała umiejętności taneczne byłej żony Piotra Żyły.

- Justyna ja parę występów temu mówiłam o wysokim poziomie tej edycji i teraz po twoim występie cofam te słowa. (...) Ty tańczyłaś jak przedszkolak. To jest nawet za dużo powiedziane. To był mizerny skok bez zaznaczonego telemarku. Masakra - mówiła Iwona Pavlović.

Wszyscy ci, którzy oglądali ten odcinek "Tańca z gwiazdami" z pewnością zauważyli smutek na twarzy kulinarnej blogerki. Internauci, komentując show, skrytykowali Pavlović za jej ostrą opinię. Teraz do tej krytyki dołączyła Beata Tyszkiewicz. 

Beata Tyszkiewicz staje w obronie Justyny Żyły

Przypomnijmy, że to już drugi sezon "Tańca z gwiazdami" bez udziału Beaty Tyszkiewicz w roli jurorki [zastąpiła ją Ola Jordan; przyp. red.]. Jak się okazuje aktorka dowiedziała się o ostrym komentarzu Pavlović. W rozmowie z Plejadą postanowiła stanąć w obronie skrytykowanej Justyny Żyły.

- To niedopuszczalne. Trudno mi wyobrazić sobie całą tę sytuację, bo nie widziałam tańca pani Żyły, ale uważam, że wypominanie prywatnego życia w takim momencie nie powinno się zdarzyć - przyznała Beata Tyszkiewicz i dodała - Na pewno. Tak nie powinno być. Mam nadzieję, że pani Justyna poradzi sobie za tydzień.

Najnowsze