Beathris w najnowszym teledysku magnetyzuje głosem i kusi wdziękiem. Oczu nie można oderwać!

2021-02-25 6:01 pam
Beathris - Beata Jastrzębska
Autor: Materiały prasowe

Beata Jastrzębska do niedawna znana był głównie ze śpiewania śląskich szlagierów. Gwiazda postanowiła jednak zrobić krok do przodu i do swojego bogatego repertuaru zaczęła włączać piosenki w stylu disco. Właśnie pokazała światu swoją najnowszą produkcję, pt. „Ciebie chcę”. Artystka nie tylko pięknie śpiewa, ale wygląda zniewalająco.

Beathris jako Beata Jastrzębska wylansowała, m.in. utwory: „Szczęście”, „Bieszczadzkie sny”, „Zabierz mnie kochany”, „Symfonia serc”, „Całe życie to miłość” oraz „Wybranek serca”. Jej najnowszy numer „Ciebie chcę” nieco różni się od poprzednich produkcji. Obdarzona silnym głosem i niezwykłą charyzmą piosenkarka chce dzięki niemu wkroczyć na rynek muzyki disco. I ma spore szanse, by zaskarbić sobie serca fanów właśnie tego gatunku muzyki.

- Postanowiłam nieco odejść od mojego dotychczasowego stylu. Utwór „Ciebie chcę” to romantyczna piosenka nie tylko dla zakochanych, ale mam nadzieję, że stanie się również inspiracją dla tych, którzy wraz z nadchodzącą wiosną marzą o tym, by się szczęśliwie zakochać. Numer utrzymany jest w klimacie polo dance - mówi „Super Expressowi” Beathris.

Do piosenki powstał klip, w którym gwiazda wygląda olśniewająco, a stroje podkreślają wszelkie atuty jej kobiecości.

Beata Jastrzębska to kobieta o wielu talentach i pasjach. Beathris nie tylko pięknie śpiewa, ale również fantastycznie fotografuje i zajmuje się makijażem. W przeszłości była też zawodową tancerką, odnoszącą sukcesy przede wszystkim w tańcach latynoamerykańskich oraz modelką. Można ją także podziwiać jako ambasadorkę marek L’attore i Mariko Design.

- Przywiązuję dużą wagę do swojego wizerunku. Lubię się zarówno w eleganckim wydaniu, jak i w nieco bardziej kobiecym stylu. Zazwyczaj stylizuję się sama - zdradza nam Beata.

Prywatnie artystka przyjaźni się ze znanym na rynku muzyki disco polo Kordianem.

Wokalistka pochodzi z Sanoka, ale od wielu lat mieszka na Śląsku, gdzie robi karierę oraz wychowuje 15-letnią już córkę Martynkę, która podziela jej pasje do mody i makijażu.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze