Belfer 2 sezon. Konieczna, Sydor, Pawłowski - kto zagra w nowych odcinkach? - WIDEO

2017-07-13 12:45 ZetEs

Sezon 2 serialu "Belfer" zbliża się wielkimi krokami! Ma przynieść jeszcze więcej emocji, niż sezon pierwszy, a widzowie poznają nowych bohaterów i wraz z Pawłem Zawadzkim (Maciej Stuhr) będą odkrywali kolejną mroczną tajemnicę odcinek po odcinku. Kto wystąpi w 2 sezonie serialu "Belfer"?

"Belfer" 2 sezon już od września 2017 w CANAL+

2 sezon serialu "Belfer" już niedługo pojawi się na ekranach! Po zesżłorocznym debiucie produkcja z Maciejem Stuhrem zebrała całą rzesze fanów, którzy z niecierpliwością wypatrują kontynuacji przygód nieustraszonego belfra. W drugim sezonie serialu "Belfer" zobaczymy nowe, choć znajome, twarze oraz kilku młodych aktorów, którzy zostaną uwikłani w mroczne sekrety jednej z wrocławskich szkół.

Jak podają "Wirtualne Media" Paweł Zawadzki w 2 sezonie serialu "Belfer" zostanie zmuszony do podjęcia tego stanowiska. Podczas jego obecności dojdzie do tragedii i rozpocznie się promowana przez produkcję "mordercza gra". We wszystko będą uwikłani bohaterowie grani przez: Aleksandrę Konieczną ("Na Wspólnej"), Joannę Sydor ("M jak miłość"), czy też Stefana Pawłowskiego ("O mnie się nie martw"). Główne skrzypce odegrają Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze