Bezdzietna Korwin Piotrowska poucza inne matki

2019-10-08 13:51 doll
KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA
Autor: Łukasz Kalinowski KAROLINA KORWIN PIOTROWSKA

Przez lata dziennikarskiej kariery Karolina Korwin Piotrowska (48 l.) dorobiła się niemal tylu samu przyjaciół, co i wrogów. Dziennikarka bez wątpienia ma cięty język i lubi wsadzać kij w mrowisko. Na jej Instagramie właśnie rozgorzała kolejna dyskusja.

Korwin Piotrowska słynie z ciętego języka i trafnych zazwyczaj obserwacji: bezlitośnie punktuje gwiazdy i celebrytów, którzy zapędzają się w dziwne rejony, by zyskać popularność. Niestety, zwykle spotyka się z jeszcze większą krytyką, bo przeciwnicy piszą jej, że najpierw powinna zacząć zmiany od siebie.

Korwin-Piotrowska BEZLITOSNA dla uczestniczki show TVN: Ona jest głupia

Ostatnio dziennikarka wywołała dyskusję na Instagramie na temat pokazywania dzieci w Internecie. Nie chodzi o zwykłe zdjęcia pociech, ale o swojego rodzaju uzależnienie od chwalenia się „dzieckiem idealnym”: jego niewinnym wyglądem, nowymi ubrankami czy kolorowymi zabawkami. Okazuje się, że dla takiego zjawiska istnieje nowe pojęcie: sharenting, czyli połączenie angielskich słów share (dzielić się, udostępniać) i parenting (rodzicielstwo). Coraz częściej zdarza się, że rodzicie budują własną popularność w sieci kosztem dzieci. Te z kolei są przecież nieświadome, a z czasem uzależniają się od bycia „gwiazdami” mediów społecznościowych.

Fanki poparły Korwin Piotrowską, dzieląc się przerażającymi historiami, jakie zaobserwowały w życiu codziennym.

- Widziałam kiedyś filmik, jak mama siedzi przy śpiącej córeczce. Budzi ją delikatnie i rzecz jasna nagrywa. Dziecko się budzi i zamiast zobaczyć twarz matki, widzi smartfon, a matka swoje dziecko przez ekran telefonu. Straszne – czytamy na profilu Korwin Piotrowskiej.

- Straszne to. Przekażcie to może jakimś celebrytom budującym swoje żałosne kariery na dzieciach? Sama już nie wiem... - napisała dziennikarka, pouczając matki: - [Dorośli] nie maja pojęcia, ze handlują żywa istota dla lajkow i krótkotrwałej „sławy”.

Najnowsze