Bieniuk chce sprzedać mieszkanie po Przybylskiej

2020-03-26 10:16 rr
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Autor: akpa Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk (41 l.) niedawno po raz czwarty został ojcem i już myśli o kolejnych zmianach w swoim życiu. Były piłkarz rozważa sprzedaż mieszkania, które nabył wraz z Anią Przybylską (†35 l.) i przeprowadzkę do domu z ogrodem.

Jarosław Bieniuk układa sobie życie na nowo i, jak twierdzi "Na żywo", pogodził się z byłą partnerką - Martyną Gliwińską. W zażegnaniu kryzysu parze pomogło ich wspólne dziecko - na świat przyszedł chłopiec, który otrzymał imię Kazimierz. Były piłkarz postanowił otoczyć kobietę opieką i dbać, by w czasie połogu niczego jej nie brakowało. Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny Bieniuka to nie jedyna zmiana, jaka w najbliższym czasie zajdzie w jego życiu. "Na żywo" informuje, że Jarek planuje sprzedać mieszkanie, które kupił razem z Anią Przybylską. Były piłkarz chciałby zacząć od nowa w dużym domu z ogrodem, gdzie mógłby zapomnieć o przykrych wydarzeniach z przeszłości. Zgodę na sprzedaż nieruchomości musi jednak wyrazić także Krystyna Przybylska (mama Ani). To ona zarządza majątkiem, który został po śmierci aktorki przepisany na jej dzieci.

- Pani Krysia bardzo lubi Martynę i życzy jej i Jarkowi wszystkiego, co najlepsze. Nie ustaje też w modlitwach o spokój ich rodziny. Jeśli Jarek przekona ją do swojego pomysłu, da zgodę na sprzedaż mieszkania, które wcześniej należało w połowie do jej córki - twierdzi "Na żywo".

SUPER RAPORT - odc. 4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze