Big Brother: Kasia opuszcza program. Zapowiada: Teraz wybuchnę

2019-05-20 9:18 wp
Bartek Jędrzejak, Kasia Olek i Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: Krzemiński Jordan/AKPA Bartek Jędrzejak, Kasia Olek i Agnieszka Woźniak-Starak

W "Big Brotherze" z dnia na dzień możemy oglądać coraz więcej zmian! Ostatnio, niespodziewanie program opuściła Justyna i Paweł. Chwilę później, w show TVN7, znów pojawił się Łukasz, a tym razem... Dom Wielkiego Brata opuściła Kasia. Ciekawe, czym uczestniczka zaskoczy swoich fanów?

W "Big Brotherze" dzieje się naprawdę sporo! Kwitnący romans Madzi i Oleha na pewno zaskoczył nie jednego z widzów. Chłopak potrafi być prawdziwym romantykiem! Dramat w toalecie też mógł wywołać niemałe emocje. Jednak często, największe zdziwienie powodują pożegnania uczestników z Domem Wielkiego Brata. Tym razem, choć nominowanych było aż sześcioro lokatorów, z programu odpadła Kasia Olek. Internauci nie kryli zdziwienia:

- Szkoda że Kasia odpadła. Na początku programu za nią nie przepadałam, ale ostatnio ją polubiłam

- Powodzenia Kasia!!!!

- Szkoda ze Kasia. Byłaś świetna!!! Teraz czekam na płytę. 

Uczestniczka, w rozmowie z prowadzącym Bartkiem Jędrzejakiem wyznała, że była pewna o swojej wygranej. Jednak co poszło nie tak? - No bo ja myślałam, że wygram, już Ci to mówiłam. Ale w domu przygasłam. Tam jest ciągła walka o głos. Nie chciałam być taka nachalna. Wyszłam i teraz wybuchnę - czytamy na Plotek.pl.

Zobacz także: Justyna i Paweł odeszli z „Big Brothera”! Dramatyczne zachowanie dziewczyny

Kasia dała się poznać jako prawdziwa miłośniczka sernika i osoba z talentem wokalnym. Po wyjściu z reality-show śmiało wyznała Agnieszce Woźniak-Starak: - Chciałabym być gwiazdą! Mamy nadzieję, że Kasi uda się zrealizować wymarzony cel!

Koniec "Big Brothera" coraz bliżej. W Domu Wielkiego Brata zostało tylko siedem osób: Iza Mączka, Magda Zając, Magda Wójcik, Igor Jakubowski, Radosław Palacz, Łukasz Darła, Bartłomiej Boruc i Oleh Riaszeńczew.

Najnowsze