Co się dzieje z piersiami Dody? Nowe zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

2021-09-15 4:37
Dodzie ciągle rosną piersi
Autor: instagram/akpa Dodzie ciągle rosną piersi

Doda (37 l.) to ma szczęście. Podczas gdy inne kobiety wydają fortunę na nowe, większe piersi, jej atuty same się powiększają! Pierwsze zmiany gwiazda zaczęła zauważać u siebie na początku roku, ale to nic w porównaniu do tego, jak teraz wyglądają.

Gdy Doda dorastała, miała kompleks małych piersi. Kiedy tylko nadarzyła się okazja, to zdecydowała się je powiększyć, i od tamtej pory był to jej znak rozpoznawczy. Z czasem jednak zaczęła zmieniać wizerunek – usunęła tatuaże, zmieniła styl, postanowiła także... pomniejszyć biust! Pytana o powód, odpowiedziała z uśmiechem: „Bo mi się znudził”. Nieoczekiwanie na początku tego roku, zaraz po rozstaniu z mężem Emilem Stępniem (44 l.), gwiazda zaczęła zauważać, że jej piersi są większe! – Jezu, jak mi urosły te bimbały – cieszyła się. Wraz z kolejnymi miesiącami biust artystki stawał się coraz bardziej obfity, co sama zainteresowana chętnie pokazywała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Fani pytali o ewentualną operację ponownego powiększenia, ale Doda nie odpowiada na tego rodzaju zaczepki. Nam tylko pozostaje cieszyć oczy.

Dodzie urósł biust! Sama jest zaskoczona. MAMY ZDJĘCIA

Wygląda na to, że z wiekiem biust Dody się powiększa. Wpłynąć mogły na to regularne ćwiczenia sportowe i jeszcze smuklejsza niż zawsze sylwetka artystki. Co ciekawe, jak zdradziła piosenkarka - kiedyś przez swój biust nie była traktowana poważnie na rynku muzycznym.

- Nikt w nas nie wierzył. Wysyłaliśmy nasze kasety demo na festiwale. Mówili: "Doda? Nie. Ta wulgarna blondyna z tymi cyckami? Absolutnie nie". Co ma mój wygląd do śpiewu? Ja kompletnie tego nie rozumiałam. To był atut dla artystów, że się wyróżniali, byli inni i kontrowersyjni - mówi dziś.

Sekretny ślub gwiazdy TVN. Nie obyło się bez wpadki

Tak zmieniała się Doda

Sprawdź, czy masz szansę zostać gwiazdą! Ten test jest tak trudny, że oblałaby go nawet Małgorzata Rozenek!

Pytanie 1 z 10
Ile ślubów kościelnych planujesz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE