Biust Kajry. Nie tylko żona Sławomira pokazała dekolt [WIDEO]

2020-10-10 21:59 wp
Biust Kajry. Nie tylko żona Sławomira pokazała dekolt [WIDEO]
Autor: You Tube Sławomir gwiazda Rock Polo Biust Kajry. Nie tylko żona Sławomira pokazała dekolt [WIDEO]

Sławomir właśnie wypuścił nowy teledysk do utworu "Totalny Love". Nie uwierzycie, co zobaczymy na ekranie. Jest tam między innymi biust Kajry! Jednak nie tylko żona Sławomira pokazała dekolt. Zaskakuje też rola Andżeli i wielkich gwiazd. Zobaczcie wideo!

Ostatnio u boku słynnego i rozrywkowego Sławomira pojawiła się inna kobieta! Choć zawsze pokazywał się z żoną Kajrą, tym razem zrobił wyjątek. Poajwiło się wiele spekulacji - czyżby Sławomir miał nową Kajrę? Wszyscy możemy odetchnąć z ulgą, sprawa wyjaśniła się w najnowszym teledysku Zapały do utworu "Totalny Love". Kajra wystąpiła na scenie obok męża. Zobaczyliśmy tam... biust Kajry. Jednak nie tylko ona pokazała swoje krągłości. W wideo wystąpiły same sławy: Ela Romanowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Jacek Jeschke oraz... Andżela!!! W jej rolę wcieliła się Honorata Witańska.

Większość pań śmiało eksponuje swoje wdzięki przed obiektywem. Również Witańska w swojej roli czuje się świetnie. Ma na sobie kusy strój i seksowną bieliznę. W dodatku wygina się w dwuznacznych pozach. Zobaczcie wideo! Co sądzicie?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze