Blanka Lipińska i Natalia Siwiec balują w Meksyku. Szykują tajny projekt!

2021-02-23 12:23 bilbo
Blanka Lipińska, Natalia Siwiec
Autor: Instagram Blanka Lipińska, Natalia Siwiec

Natalia Siwiec od długich tygodni wygrzewa się na plażach Meksyku. Teraz dołączyła do niej kolejna polska celebrytka. Blanka Lipińska przyjaźni się z Miss Euro 2012? Blondynka i brunetka wygrzewają się przy basenie i nagrywają radosne relacje dla swoich fanów. Wiemy, że coś jest na rzeczy!

Natalia Siwiec już od dawna wygrzewa się na rajskich plażach. Teraz dołączyła do niej Blanka Lipińska. Autorka erotyków widocznie żyje bardzo blisko z piękną brunetką. Panie sprawiają wrażenie przyjaciółek, które wspólnie bawią się i odpoczywają przy basenie i na plaży. A tak się nie zapowiadało. W końcu Natalia Siwiec odrzuciła rolę w filmie "365 dni", gdzie miała zagrać stewardessę.

My z Natalią się przyjaźnimy, jesteśmy bardzo blisko. Niedługo Natalia wróci ze swoich wojaży w Tulum i będziemy działać, psocić, tworzyć - powiedziała jakiś czas temu Blanka w rozmowie z portalem PrzeAmbitni.pl 

Blanka Lipińska nie czekała jednak na powrót koleżanki i pojechała ją odwiedzić. Dziś na swoim InstaStories pokazała nawet córeczkę Natalii Siwiec prosząc, by ta pokazała cioci jak skaczę na bombę. Urocze? 

Ciekawe, czy sącząc drinki z palemką już obmyślają "ciekawe projekty". Wszystko owiane jest oczywiście tajemnicą. Możliwe jednak, że chodzi o drugą część filmu "365 dni", gdzie Natalia dostałaby poważniejszą rolę od tej proponowanej ostatnio. 

ZOBACZ: Najseksowniejsze gwiazdy rozebrały się w tropikach. Gorrrące zdjęcia bez ubrań!

Natalia Siwiec i Blanka Lipińska w Meksyku
Autor: Instagram Natalia Siwiec i Blanka Lipińska w Meksyku
Najnowsze