Blanka Lipińska przyłapana na publicznych czułościach z tajemniczym mężczyzną. To jej nowy chłopak?

2020-11-03 10:04 sylwiab
Blanka Lipińska
Autor: WBF

Blanka Lipińska została sfotografowana przez paparazzi, kiedy obściskiwała się publicznie z tajemniczym mężczyzną. Wielu zastanawia się, czy to jej nowy partner. Zdjęcie celebrytki w objęciach mężczyzny trafiło na pierwszą stronę gazety.

Blanka Lipińska nie potrafiła ukryć przed fanami, że rozstanie z Baronem było dla niej bardzo trudnym przeżyciem. Celebrytka dzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, świadczącymi raczej o tym, że ich relacja jest bardzo zażyła. Dlatego wielu zaskoczyła wiadomość o nagłym rozstaniu. Baron z Lipińską mieli pokłócić się tuż przed wyjazdem na wakacje w Egipcie. Juror "The Voice of Poland" nie pojawił się na lotnisku, w efekcie czego celebrytka postanowiła lecieć odpoczywać samotnie i potwierdziła w mediach, że ich związek dobiegł końca. Przekazała również internautom poradę, jak leczyć złamane serce.

- Znajdź miejsce, w którym zawsze jesteś szczęśliwy z samego faktu, że w nim jesteś. Znajdź pasję, która niezależnie od burzy w Twoim życiu zapewni Ci spokój. Znajdź energię, którą będziesz się karmić, kiedy świat będzie próbował Cię powalić - napisała Blanka Lipińska.

Autorka "365 dni" stała się ulubienicą paparazzi, którzy śledzą każdy jej krok i fotografują życie towarzyskie świeżo upieczonej singielki. Ostatnio fotograf "Twojego Imperium" przyłapał Blankę Lipińską na publicznym i wyjątkowo czułym obściskiwaniu się z tajemniczym mężczyzną. Zdjęcie od razu trafiło na okładkę. Media zastanawiają się, czy to kolejny, nowy partner Blanki Lipińskiej, czy może tylko przyjaciel? Ciekawe, czy już niebawem celebrytka ogłosi na swoim Instagramie, że znowu jest zakochana.

Blanka Lipińska Twoje Imperium
Autor: Twoje Imperium
Najnowsze