Bohosiewicz z rodziną w Tajlandii. Spore zagrożenie koronawirusem. Mają maseczki [ZDJĘCIE]

2020-02-27 11:33 MGa
Maja Bohosiewicz
Autor: Maja Bohosiewicz/Instagram Maja Bohosiewicz szczerze pisze o macierzyństwie.

25-latka, która do Polski przyleciała po miesięcznym pobycie w Tajlandii, miała mieć koronawirusa. Ta informacja się jednak nie potwierdziła. Kobieta przyjechała do Łodzi pociągiem z lotniska i zgłosiła się do szpital im. Biegańskiego. Tam test wykazał obecność groźnego wirusa. W Tajlandii zachorowało już 40 osób. W tym popularnym dla turystów kraju od dłuższego czasu przebywa m.in. Maja Bohosiewicz (30 l.) razem z rodziną. Na ostatnim opublikowanym zdjęciu, aktorka i jej mąż mają na sobie maseczki.

Maja Bohosiewicz i jej mąż Tomasz Kwaśniewski oraz dzieci - syn Zachary (4 l.) i córka Leonia (3 l.), od kilku tygodni są w Tajlandii. W rejonie turystycznym do niedawna towarzyszyła im Olgra Frycz (34 l.) z córką Helenką.  Małżonkowie wrzucili do sieci zdjęcie w maseczkach. Szybko zwróciła na to uwagę Edyta Pazura (32 l.) i przestrzegła aktorkę, że może to negatywnie odbić się na Bohosiewicz. - Oj uważaj Zaraz będzie, że się nabijasz, a ludzie umierają. Panika nie idzie w parze z poczuciem humoru i dystansem do świata. Coś o tym wiem - napisała w komentarzu żona Cezarego Pazury (58 l.). Miała na myśli arytuły w internecie, które zarzucały jej mężowi, że żartuje z koronawirusa, nakładając sobie opaskę na oczy na usta.

Mamy nadzieję, że Maja Bohosiewicz i jej rodzina oraz inni polscy turyści, wrócą do kraju cali i zdrowi i nie będą potrzebowali kwarantanny ani wizyty w szpitalu.

KORONAWIRUS w Łodzi. Łodzianka ZARAŻONA? Test potwierza [PILNE]

Koronawirus w Łodzi: Pierwszy test POTWIERDZA obecność wirusa! Premier wzywa ministrów! [PILNE]

Maja Bohosiewicz z mężem w maseczkach
Autor: Maja Bohosiewicz/Instagram Bohosiewicz i Kwaśniewski od dłuższego czasu są w Tajlandii
Najnowsze