Borys Szyc pokazał syna. Podobny do taty?

2020-02-17 5:41 TUMM
Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Autor: Instagram/borys.szyc Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Dumny Borys Szyc (42 l.) pokazał światu zdjęcie swojego syna! Oczywiście nie jest to zwykła fotografia, a obraz z badania USG, ponieważ dziecko na świat przyjdzie dopiero za kilka tygodni. Szczęśliwi rodzice już nie mogą się doczekać tego wspaniałego dnia.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska (40 l.) wiosną przywitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Podekscytowany aktor postanowił pochwalić się owocem ich miłości. Nie mógł wybrać sobie lepszego dnia niż dzień zakochanych, czyli walentynki. Gwiazdor zamieścił w mediach społecznościowych dwie fotografie. Pierwszą, na którym pokazał żonę z ogromnym brzuszkiem i bukietem czerwonych róż, i drugą, na której widać wynik badania USG. I choć na wyniku nie widać zbyt wiele, fani zastanawiali się, do kogo to maleństwo jest bardziej podobne.
„Moim ukochanym Walentynkom życzę, żeby były zdrowe, zakochane i szczęśliwe. Jak ja teraz. Kochajcie się, nie tylko od święta... Reszta się ułoży sama… All we need is love (wszystko czego potrzebujemy to miłość – red.)” – napisał.

W życiu Szyca i Justyny nie zawsze było tak bajkowo jak dziś. Ich miłość nie była łatwa. Para rozstawała się i schodziła. Wszystko przez problem alkoholowy aktora, który dzięki Justynie zerwał z nałogiem. Dziś cieszą się swoim szczęściem i są dowodem na to, że miłość przezwycięża wszystkie problemy. Rok od zaręczyn zakochani się pobrali i czekają na narodziny swojego dziecka. Na nowego członka rodziny czekają również córki Justyny – Frania i Stefania, a także córka Borysa – 15-letnia Sonia.

Najnowsze