Borys Szyc znów zostanie ojcem! Dziecko nazywa nadbagażem

2019-11-08 10:22 rr
Borys Szyc i Justyna Nagłowska
Autor: Instagram/borys.szyc Borys Szyc i Justyna Nagłowska

Borys Szyc (41 l.) i Justyna Nagłowska (38 l.) spodziewają się dziecka. Aktor i jego ukochana szczęśliwą nowinę przekazali w poście na Instagramie. Maleństwo, które nosi pod sercem projektantka i blogerka, pieszczotliwie nazywają nadbagażem.

- Od tych wakacji zaczęliśmy podróżować z nadbagażem. Coraz większym i już przez nas ukochanym nadbagażem... - podpisała zdjęcia z ciążowym brzuszkiem Justyna Nagłowska. - Trudno opisać to szczęście. Nasza rodzina się powiększy. New kid on the block!!!❤️❤️❤️ kochany nadbagaż:))) - napisał w poście na Instagramie Borys Szyc. Rodzinne fotografie z ciążowym brzuszkiem pojawiły się jednocześnie na profilach zakochanych. Widać, że są bardzo szczęśliwi.

Borys Szyc planuje ślub

Szyc i Nagłowska mają wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Uroczystość ma być intymna i wiele wskazuje na to, że jedynymi gośćmi będą dzieci obojga. – Nie mam potrzeby dzielenia tej chwili z innymi. W tym wszystkim chodzi przecież o to, żeby spojrzeć sobie w oczy, wyznać miłość i powiedzieć: „Hej, chcę z tobą iść dalej, do końca”. Tylko tyle i aż tyle (...). Nie mam pragnienia, żeby być panną młodą w białej sukni, w tłumie gości, tańczącą pierwszy taniec i krojącą wspólnie wielki tort – w ogóle nie! – zdradziła Nagłowska w "Gali".

Dzieci Szyca i Nagłowskiej

Borys Szyc ma córkę Sonię z poprzedniego związku. Dziewczynka ma już 15 lat. Justyna Nagłowska ma natomiast dwie córki z poprzedniego związku - Franciszkę i Stefanię.