The Brain. Genialny umysł. Pudzian zachwyca się uczestnikami: "Ja bym musiał parę miesięcy to trenować!"

2017-02-16 11:34 ssk
Mariusz Pudzianowski
Autor: Screenshot youtube Mariusz Pudzianowski jako juror w nowym show "The Brain"

The Brain. Genialny umysł to nowy program telewizji Polsat, który pojawi się na antenie już 7 marca. Jednym z jurorów jest Mariusz Pudzianowski. Strongman nie może wyjść z podziwu nad umiejętnościami niektórych uczestników show. Czym go zachwycili?

The Brain. Genialny umysł to nowy talent show Polsatu, w którym nie liczą się talenty artystyczne, akrobacje, czy inne umiejętności cieszące sie powodzeniem w show-biznesie. Tym razem będziemy podziwiać uczestników, którzy zachwycają umiejętnościami swojego umysłu. Geniusze zaprezentują niesamowite umiejętności, które czynią ich wyjątkowymi. Tv.se.pl odwiedziła plan programu.

Zapytaliśmy jednego z jurorów, Mariusza Pudzianowskiego, by powiedział czym nowy show Polsatu wyróżnia się na tle konkurencji. - Będzie trzeba zwrócić uwagę na całokształt, dlatego, że The Brain. Genialny umysł, są to ludzie, osoby o nieprzeciętnych umiejętnościach - zachwala Pudzian. - Mają pamięć fotograficzną, zapamiętywanie cyferek. Pamięć fotograficzna połączona z wygimnastykowanym ciałem. Pokonywanie przeszkód - wymienia juror. - Ktoś na przykład ma jakieś przeszkody do pokonania, spojrzy - wygimnastykowane ciało i musi tą przeszkodę pokonać z zamkniętymi oczami, gdzie ja bym musiał to trenować... parę miesięcy, żeby tą czynność wykonać - wyznał Pudzianowski.

The Brain. Genialny umysł już 7 marca w Polsacie Będziecie oglądać?

The Brain. Genialny umysł. Pudzian zachwyca się uczestnikami: "Ja bym musiał parę miesięcy to trenować?

Zobacz: The Brain. Genialny umysł. Mariusz Pudzianowski wśród jurorów. Kto jeszcze?