Bunt Mikołaja podczas treningów do "Tańca z gwiazdami"! Co będzie dalej? [WYWIAD WIDEO]

2020-09-16 18:58 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Taniec z Gwiazdami 11: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
Autor: WBF

Tenisista i zwycięzca pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" Mikołaj Jęruszczak (27 l.) ma przed sobą nie lada wyzwanie. Od kilku tygodni trenuje taniec pod okiem swojej dziewczyny, poznanej w programie Sylwii Madeńskiej (27 l.). Choć wszyscy uważają, że to iż są parą ułatwia im zadanie i daje im przewagę w show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", oni są innego zdania, a Sylwia przyznaje, że Mikołaj... buntuje się podczas treningów. Dlaczego?

HOT 15 IX

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Choć Mikołaj jest sportowcem, taniec wcale nie przychodzi mu bez wysiłku. Jak się okazuje, zwłaszcza tak zwana "łacina" wymaga od niego tego, by zapomniał - np. jeśli chodzi o sylwetkę, wszystkiego, czego uczyły go treningi tenisa. Dlatego zdecydowanie lepiej czuje się w tańcach standardowych. Jednak udział w programie wiąże się z tym, że musi wykonywać wszystkie zadane uczestnikom. Sylwia, która jest jego trenerką przyznaje, że zdarza się, że Mikołaj po prostu buntuje się jej na sali, a fakt że są parą nie ułatwia tej sytuacji, bo mogą sobie powiedzieć przecież w cztery oczy wszystko. Jednak dziewczyna dumna jest ze swojego ukochanego i twierdzi, że Mikołaj nie docenia siebie. Spędzają na sali 3-4 godziny dziennie i z radością obserwuje, że Mikołajowi taniec coraz częściej sprawia przyjemność.

Więcej o swoich treningach i buntach Mikołaja opowiedzieli w magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej. Zobacz WIDEO.