Była (czwarta) żona Wiśniewskiego poznała jego nową dziewczynę. Konflikt wisi w powietrzu?

2019-11-08 18:44 doll
Dominika Tajner-Wiśniewska na festynie w Borkach-Kosach
Autor: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Szybki rozwód Dominiki Tajner-Wiśniewskiej (40 l.) i Michała Wiśniewskiego (47 l.) zaskoczył wszystkich. Spodziewano się raczej długiej sądowej batalii, a tymczasem celebrytka i piosenkarz już mogą układać sobie życia na nowo. Michał chętnie korzysta z tej szansy. Co o jego partnerce myśli jego była żona?

Dominika musiała odchorować rozstanie z Michałem, który dość szybko nalazł pocieszenie w ramionach nowej partnerki. Póki co nie wiadomo, czy zostanie jego żoną numer pięć, ale kilka tygodni temu pojawiły się plotki o tym, że kobieta jest w ciąży… Jeżeli to prawda, Dominika została postawiona w bardzo dziwnej sytuacji.

Portal jastrzabpost zapytał celebrytkę, jak żyje jej się po rozwodzie z Wiśniewskim. 40-latka zapewnia, że nie jest między nimi najgorzej:

- Mamy bardzo dobre relacje i dość częsty kontakt. Nie jesteśmy przyjaciółmi, że dzwonimy na ploteczki, pytamy co słychać, jak u ciebie w związku. Ale nie ukrywam, że jak rozmawiamy, to pytam o to, jak mu się układa, ostrzegam go, na co ma uważać – opowiedziała przed kamerą. - Więc relacje mamy bardzo poprawne. Jesteśmy bardzo dobrymi kolegami. W końcu kawał czasu i kawał życia spędziliśmy ze sobą.

Można się jedynie domyślić, że między Dominiką a nową partnerką Michała panują nieco chłodniejsze stosunki. Redakcja portalu zapytała i o to, ale była żona Wiśniewskiego ucięła spekulacje: - Poznałam jego nową partnerkę. Nie będę się wygłupiać, że jesteśmy koleżankami.

Myślicie, że konflikt wisi w powietrzu?