Była gwiazdą "Plebanii", dziś pokazuje córkę. "Kiedy dzieci mają dzieci"...

2020-09-14 12:54 doll
Małgorzata Teodorska i Agnieszka Włodarczyk w Plebanii
Autor: AKPA Małgorzata Teodorska i Agnieszka Włodarczyk w "Plebanii"

Małgorzata Teodorska (39 l.) przez blisko dziesięć lat grała Irkę Tosiek w niemal kultowej już "Plebanii". Chociaż zdobyła rozpoznawalność i popularność, po latach jakoś nie pojawia się na pierwszych stronach gazet. Teodorska skupia się na życiu rodzinnym. To fascynujące, że wygląda prawie tak młodo jak jej córka!

Każdy chyba kojarzy "Plebanię" i Irkę Tosiek, która próbowała jakoś zmienić swoje życie, sięgając marzeniami daleko poza Tulczyn. Grała ją Małgorzata Teodorska, dzisiaj 39-letnia, która dała się zapamiętać między innymi dzięki subtelnej urodzie. W 2005 roku pojawiła się nawet w "Playboyu", ale nie poszła drogą skandalistki. Dzisiaj zdecydowanie ceni wartości rodzinne: rok temu urodziła drugie dziecko, ma też 21-letnią już Wiktorię.

Gwiazda "Plebanii" urodziła. Ma niepełnosprawnego partnera

Małgorzata Teodorska wygląda promiennie, a jej selfie z Wiktorią robi wrażenie: wyglądają tak wspaniale, że śmiało można pomyśleć, że są siostrami. 39-latka nie zostawia jednak wątpliwości: napisała dość ironicznie, że "tak to później wygląda, gdy dzieci mają dzieci"...

Zobaczcie:

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Natalia znajdzie nową miłość? Maria Dejmek pokazuje biust na planie serialu!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze