Była Jacka Rozenka wypina pupę do obiektywu. JEDNOZNACZNE komentarze

2020-08-10 17:38 doll
Roksana Roxi Gąska
Autor: Instagram Roksana "Roxi" Gąska

Roksana "Roxi" Gąska (28 l.) zaistniała w show biznesie, gdy spotykała się z byłym mężem Małgorzaty Rozenek (42 l.), Jackiem (51 l.). Doczekali się nawet wspólnej okładki w "Gali", lecz niestety, dzisiaj po tym uczuciu zostały tylko wspomnienia... Roksana bawi się na słonecznej Krecie, skąd chwali się między innymi krągłymi pośladkami.

Relacja Jacka Rozenka i Roxi Gąski nie przetrwała trudnych czasów, gdy aktor trafił do szpitala z udarem. Wylądował na wózku, a już po wyjściu z lecznicy potrzebował długiej rehabilitacji. Dzisiaj czuje się już znacznie lepiej i co najważniejsze, nie stoi przed koniecznością przerwania kariery zawodowej. Taki smutny los spotkał chociażby Krzysztofa Globisza, który od 2014 roku musi walczyć o każdy dzień godnego życia.

Roksana Gąska szybko zapomniała o swoim byłym chłopaku, a tegoroczne pandemiczne wakacje spędza na Krecie. Nie wiadomo, czy pojechała tam sama, w każdym razie zawsze znajduje się ktoś, kto robi jej seksowne zdjęcia. Roksana a to pręży się na murku, a to wypina do obiektywu swe krągłe pośladki. Niestety, chyba nie spodziewała się komentarzy, których autorzy jednoznacznie stwierdzili, że taka pupa to przesada. Zdaniem internautów pośladki nie wyglądają naturalnie, a Roksana "wypracowała" je w gabinecie chirurga. Z biegiem lat będzie tylko gorzej, bo urodę będzie trzeba poprawiać stale.

UdarNieZostawajwDomu - neurolodzy apelują i ostrzegają

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Coś poszło nie tak 😂 wyglada mało atrakcyjnie wręcz karykaturalnie"; "cos okropnego! zero proporcji! nie jestesmy w plastikowej ameryce auc auc auc"; "Szkoda,że nie akceptujesz siebie naturalnej.Piękna, młoda kobieta...za parę lat będzie już tylko serwisowanie u chirurga non stop" - czytamy.

Faktycznie jest tak źle?

Najnowsze