Była Majdana w ciąży. Pokazała spory brzuszek [ZDJĘCIE]

2020-01-22 15:44 MGa
radek majdan, anna prus
Autor: archiwum se.pl Jeszcze kilka tygodni temu Radek Majdan chciał ukrywać swój związek z Anną Prus. Ponoć chciał w ten sposób sprawdzić, czy aktorce zależy na nim samym, czy na wyprowaniu się u jego boku. Teraz, gdy oboje postanowili się ujawnić, to nagle wszędzie ich pełno. Tym razem para pojawiła się w warszawskim klubie BANK, gdzie Radek świętował swoje 40-ste urodziny.

Anna Prus (39 l.) jest w ciąży. Aktorka znana z takich produkcji jak: "Dywizjon 303. Historia prawdziwa", "Przyjaciółki", "Barwy szczęścia" i "Plebania" lada dzień urodzi pierwsze dziecko.

Anna Prus 8 lat temu była w związku z Radosławem Majdanem (48 l.). Para rozstała się w atmosferze skandalu. Media opisywały, że aktorka miała kiedyś problemy z narkotykami. - Została skazana na podstawie art. 62 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podczas zatrzymania w dniu 18 listopada 2011 miała przy sobie środek odurzający, 0,99 grama kokainy - mówiła w maju 2012 roku Beata Górszczyk, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Krakowie. Potem w mediach pojawiła się informacja, że piękna Polka spotykała się z Benedictem Cumberbatchem, odtwórcą roli Sherlocka Holmesa!

O jej obecnym życiu prywatnym wiadomo nie wiele. Anna Prus nie pojawia się publicznie z partnerem. Ciążę udało jej się ukryć prawie do końca. Na Instagramie aktorka opublikowała zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Pokazała pokoik dziecięcy i przyznała, że urodzi synka.

radek majdan, anna prus
Autor: archiwum se.pl Radek nie dostępował Ani nawet na krok!
Najnowsze