Była Miss Polonia została mamą!

2020-06-30 11:05 rr
Była Miss Polonia została mamą
Autor: Akpa Była Miss Polonia została mamą

Joanna Drozdowska (41 l.), czyli Miss Polonia 2001 r. została mamą! Wczesną wiosną na świat przyszła pierwsza córka pięknej modelki i jej męża Janusza Supkiewicza.

Joanna Drozdowska utrzymywała ciążę w tajemnicy. Piękna modelka dopiero po narodzinach córeczki pochwaliła się szczęśliwą nowiną w sieci. Maleństwo przyszło na świat 25 marca o godzinie 8:30. Poród odbył się w luksusowej klinice. Dziewczynka otrzymała imię Helena, a jej ojcem jest mąż celebrytki - Janusz Supkiewicz.

Kim jest Joanna Drozdowska?

Joanna Drozdowska ukończyła Medyczne Studium Farmaceutyczne i Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Szczecinie. Można ją było oglądać w takich filmach jak: "Los Chłopacos", "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" czy "Polisz kicz projekt... kontratakuje!". Przed laty była gospodynią programu "100% Testosteron" w Extreme Sports Channel. Wcieliła się w rolę pielęgniarki w serialu komediowym telewizji Polsat "Daleko od noszy".

Drozdowska jest pierwszą Miss Polonią, która nie została wybrana przez jury, tylko poprzez głosowanie Audiotele. Wybory odbywały się w studiu TVN. Reprezentowała Polskę na największych międzynarodowych konkursach piękności – Miss World 2001; RPA i Miss Universe 2002. Modelka posiada w swoim dorobku kilkaset sesji zdjęciowych do magazynów: popularnych, ślubnych, motoryzacyjnych itp., pracowała jako hostessa. Jest pomysłodawczynią i założycielką klubu M jak Miss. Klub jest jedynym na świecie stowarzyszeniem zrzeszającym finalistki konkursów piękności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze