Była partnerka Kammela zakochana? Jej wybranek jest gwiazdorem disco polo!

2021-07-30 17:56
Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda
Autor: fot. AKPA Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda

Związek Tomasza Kammela z Katarzyną Niezgodą to jedna z najgłośniejszych relacji prezentera. Choć para rozstała się w 2015 roku i ich drogi się rozeszły, kobieta długo odczuwała konsekwencje relacji ze "znanym nazwiskiem". Jednak wszystko się zmieniło! Katarzyna Niezgoda ma nowego partnera. Kim jest towarzyszący jej mężczyzna? Okazało się, że to kolejny "znany" partner!

Katarzyna Niezgoda była wieloletnią partnerką prezentera Tomasza Kammela. Choć od ich głośnego rozstania minęło prawie 6 lat, wciąż pozostają jedną z bardziej interesujących par polskiego show-biznesu. Mimo że drogi tych dwojga się rozeszły, była wicedyrektorka banki i bizneswoman coraz odważniej stawiała kroki w świecie "blasku fleszy". Niezgoda wydała kontrowersyjną książkę "Pięścią w szklany sufit", a jej metamorfoza wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Co więcej, wschodząca celebrytka wyznała, że po związku z Kammelem musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Jak się okazało, nie spodziewała się, że związek ze znaną osobą niesie za sobą wiele konsekwencji!

- Nigdy niczego nie kalkulowałam, nie wyliczałam i to był mój błąd. Nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno być osobą publiczną. Byłam w tym kompletną ignorantką. Po prostu zakochałam się - wyznała bizneswoman w wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva!" w 2018 roku.

Przeszłość można jednak puścić w niepamięć! Katarzyna Niezgoda ma nowego partnera. I, pomimo doświadczeń, to kolejny mężczyzna związany z telewizją!

Była partnerka Kammela w nowym związku. Kim jest Paweł Markiewicz?

Katarzyna Niezgoda znalazła miłość. Bizneswoman związała się z mężczyzną, który widzom może okazać się znajomy. Paweł Markiewicz to aktor-epizodysta, który występował m.in. w paradokumentach ("Sekrety rodziny", "Szpital") oraz w serialach ("Na dobre i na złe"). Jednak to nie jedyne zajęcie nowego partnera Niezgody! Markiewicz próbuje swoich sił w muzyce - został wokalistką disco polo. Poniżej możecie posłuchać jednego z jego utworów. Ma potencjał?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE