Była synowa Martyniuków przełamuje milczenie. Dziękuje za WSPARCIE

2020-09-29 12:18 doll
Ewelina, była żona Daniela Martyniuka, wydała oświadczenie
Autor: se.pl Ewelina, była żona Daniela Martyniuka, wydała oświadczenie

Ewelina z Russocic (21 l.), była już synowa Martyniuków, przeżywa obecnie chyba najgorszy czas w swoim życiu. Rozwód z krnąbrnym Danielem (31 l.) z pewnością odbije się na jej przyszłości. Każde wsparcie, jakie teraz otrzymuje, jest dla niej na wagę złota.

Była żona Daniela Martyniuka raczej nie będzie miło wspominać związku z synem króla disco polo. Chociaż ich małżeństwo od dawna było fikcją, rozwód właściwie nie ukrócił jej cierpień: przez tydzień po zakończeniu małżeństwa jej była teściowa upokorzyła ją już wielokrotnie.

Jednak Ewelina należy do grona kobiet, które nie poddają się i są w stanie walczyć do samego końca. 21-latka w oficjalnym oświadczeniu podziękowała za wsparcie, zapowiadając jednak, że jakiekolwiek dalsze ataki na jej bliskich skończą się źle.

Szczęśliwy Daniel Martyniuk dostał rozwód

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za liczne słowa wsparcia, które otrzymuję każdego dnia. Chciałabym prosić jednak o uszanowanie prywatności mojej CAŁEJ RODZINY” – czytamy.

„Nie będę udzielać wywiadów ani odnosić się̨ do publikacji prasowych, komentować ich, a tym bardziej oceniać postepowanie mojego byłego męża Daniela Martyniuka i jego rodziny.

Każdy ma własne sumienie i żyje według wartości, które uważa za słuszne. Należy jednak pamiętać, że wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również̇ prawne. Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię̨ i spokój mojej rodziny w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne”.

Ewelina, była żona Daniela Martyniuka, wydała oświadczenie
Autor: se.pl Ewelina, była żona Daniela Martyniuka, wydała oświadczenie
Najnowsze