Była żona Pazury wbija mu szpilę?! Chodzi o dzieci

2020-08-04 17:59 wp
Była żona Pazury wbija mu szpilę?! Chodzi o dzieci
Autor: AKPA Była żona Pazury wbija mu szpilę?! Chodzi o dzieci

Weronika Marczuk (49 l.) na początku tego roku w końcu została mamą! Przez lata starała się o dziecko, niestety, próby często kończyły się niepowodzeniem. Była żona słynnego aktora zdradziła, że rozważała różne opcje, w tym adopcję. Mało tego, była żona Pazury (58 l.) wbija mu szpilę?! Wypomniała coś. Chodzi o dzieci.

Weronika Marczuk na początku roku urodziła córkę Anię. Dziecko było jej naprawdę wielkim marzeniem. Była żona Cezarego Pazury opowiedziała, jakie opcje rozważała, aby spełnić swój upragniony plan. Gwiazda wyznała, że w przeszłości rozważała adopcję! Miała to zrobić w Polsce lub Ukrainie: - Postanowiliśmy, że próbujemy do końca, ale jeśliby się to nie udało, zawsze, od początku był taki plan. Były też możliwości w Ukrainie, gdzie mieszkałam, jednak tam jest bardzo trudno, a już w ogóle dla cudzoziemców - opowiedziała w rozmowie z Plejadą.

Była żona Pazury NAGO w ciąży [ZDJĘCIE]

Mało tego, wspomniała swój związek z Cezarym Pazurą. Nawiązała do relacji z jego córką Anastazją, którą traktowała jak swoją własną: - Zawsze, od początku mojego istnienia wiedziałam, że jak trzeba wziąć kogokolwiek do domu, żeby pomóc, to ja to zrobię. Ja mam taką naturę. Mam dziewięciu chrześniaków, wychowywałam niebiologiczną córkę z miłością. To wcale nie jest tego rodzaju problem.

Była żona Cezarego Pazury URODZIŁA! Znamy płeć dziecka [ZDJĘCIA]

Najnowsze