Była żona Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę!

2020-02-13 14:53 rr
Była żona Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę!
Autor: Akpa Była żona Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę!

Była żona Michała Wiśniewskiego (48 l.) przeszła metamorfozę. Ania Świątczak (43 l.) nową fryzurę zaprezentowała kilka dni temu na planie "Jaka to melodia?". Jak wygląda teraz dawna ukochana czerwonowłosego muzyka?

Ania Świątczak lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Wokalistka wielokrotnie zmieniała kolor i długość włosów, a nawet, będąc żoną Michała Wiśniewskiego, przefarbowała się na czerwono! Tworzyli wyjątkowo zgrane małżeństwo. Na znak miłości, oprócz identycznego koloru włosów, sprawili sobie także pasujące tatuaże. Po rozwodzie ich relacje nieco się ochłodziły. Z czasem znów zaczęli się przyjaźnić, a niedawno ponownie razem zaśpiewali!

Zespół Ich Troje pojawił się kilka dni temu na planie "Jaka to melodia?". Zamiast Agaty Buczkowskiej u boku Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy wystąpiła Ania Świątczak. W telewizyjnym show wokaliści stworzyli bardzo zgrany duet. Byłe małżeństwo doskonale czuło się w swoim towarzystwie, a na scenie nie szczędzili sobie czułości. Uwagę zwracała też nowa fryzura Ani. Piosenkarka postanowiła mocno przyciemnić włosy. W świetle reflektorów wyglądały na lekko niebieskie. Zobaczcie zdjęcia!

Najnowsze