Były mąż Rozenek rzuca jej kłody pod nogi? Chodzi o dzieci!

2020-09-21 19:52 wp
Były mąż Rozenek rzuca jej kłody pod nogi. Chodzi o dzieci!
Autor: East News Były mąż Rozenek rzuca jej kłody pod nogi. Chodzi o dzieci!

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan i Jacek Rozenek mieli rozstać się w zgodzie, pojawiła się sprawa, która może stać się kością niezgody między ex-małżonkami! Były mąż Rozenek rzuca jej kłody pod nogi? Chodzi o dzieci! Poznajcie szczegóły.

Małgorzata i Jacek byli małżeństwem aż 10 lat. Niestety, po wspólnie spędzonej dekadzie zdecydowali się na bardzo szybki rozwód. Jak przed laty dowiedział się "Super Express", para rozwiodła się bez orzekania o winie. Obecna żona Radosława Majdana wraz z Jackiem Rozenkiem doczekali się dwójki dzieci - Stanisława i Tadeusza. Do tej pory nie mieli problemów z podejmowaniem decyzji w sprawie wychowania chłopców. Niestety, na horyzoncie pojawił się gorący temat, który może zaważyć na pozytywnych relacjach ex-małżonków. Chodzi o dzieci!

Nowe reality show "Cały ten Majdan"

Na fali popularności Małgosi Rozenek-Majdan pojawiły się dla niej liczne propozycje związane z prywatnym życiem. Jak poinformowała ostatnio gwiazda, szykuje coś niezwykłego! Ma powstać reality show, w którym zobaczymy jej codzienność od kuchni. Małgonia i Radzio obnażą wszystko. Trwają pracę nad rodzinnym show "Cały ten Majdan". Program będzie wzorowany na reality show poświęconemu rodzinie Kardashianów. Niestety, na drodze w realizacji telewizyjnych podbojów zakochanym Majdanom miał stanąć Jacek Rozenek!

Były mąż Rozenek rzuca jej kłody pod nogi?

Wygląda na to, że były mąż Rozenek-Majdan rzuca jej kłody pod nogi. Zdarzyło się już, że Jacek wbił szpilę obecnemu mężowi Małgoni. Jednak tym razem, jak wyznaje informator tygodnika "Dobry Tydzień", Rozenek nie chce, by jego synowie brali udział w reality show. Ma uważać, "że dorastający synowie zasługują na normalne dzieciństwo i przede wszystkim prywatność" - mówi źródło tygodnika. Jak myślicie? Dobre relacje Małgosi i Jacka mogą się przez to zmienić?

Jacek Rozenek nie ma na alimenty?! Szokująca decyzja Małgorzaty

Najnowsze