Chajzer WYLECI Z TELEWIZJI?! Jest petycja!

2019-12-03 15:19 NR

Na Filipa Chajzera spadła fala hejtu po tym, jak zachował się w porannym programie. Kończąc rozmowę o zaburzeniach psychicznych, które są bardzo wrażliwym tematem, chwycił się za klatkę piersiową, udawał, że osuwa się z krzesełka i, udając atak paniki, ośmieszał się przed kamerami. Widzowie zniesmaczeni tym zachowaniem podjęli drastyczne kroki. W internecie została utworzona specjalna petycja o usunięcie Chajzera z telewizji. Na Facebooku ten pomysł poparło już przeszło 20 tys. osób.

„Nie tolerujemy zachowań, które praktykuje znany dziennikarz stacji TVN, takich jak wyśmiewanie się z osób chorych, osób LGBT czy molestowania oraz prześladowania kobiet. Z tej racji zwracamy się do przedstawicieli stacji z apelem o usunięcie prezentera z anteny” – uzasadniają swój apel twórcy petycji.

Przywołują w niej inne bulwersujące zachowania prezentera, m.in. pamiętne zadanie z programu „Ameryka Express”, w którym z zaskoczenia całował kobiety na ulicach. Ostatnio naraził się także obrońcom zwierząt po tym, jak w „DDTVN” bawił się z małpką, której tak podobały się te zabawy, że ugryzła go na antenie. Ma też na pieńku z wegetarianami i weganami, których sposób odżywiania się regularnie obśmiewał na Instagramie.

Stacja TVN na razie milczy. Czy petycja przyniesie jakieś skutki? Pożyjemy, zobaczymy.

Najnowsze