Andrzej Strzelecki nie żyje. Tak choroba zmieniła gwiazdora "Klanu"

2020-07-17 9:47 dav

Andrzej Strzelecki nie żyje. Serce pęka, gdy patrzy się na nagranie z udziałem Andrzeja Strzeleckiego (68 l.). Gwiazdor „Klanu” walczył z nieoperacyjnym nowotworem, który zmienił go nie do poznania – był dużo szczuplejszy, miał inny głos oraz smutek i cierpienie w oczach.

Jak mówiła nam córka gwiazdora – Joanna Strzelecka-Żylicz (41 l.) – udało się już uzbierać 450 tys. złotych na leczenie w USA.

– Teraz stajemy przed trudem organizacji transportu taty do Nowego Jorku, gdzie ma podjąć leczenie w jednym z tamtejszych szpitali. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie jest dla nas sprzyjająca, procedury i wymagania są zdecydowanie bardziej restrykcyjne niż wcześniej, ale zrobimy wszystko, aby sobie z nimi poradzić – opowiada.

Sam aktor nie tracił nadziei, że pokona chorobę.

– Okazało się, że 6 maja na rynek amerykański wprowadzono lek dokładnie na tę mutację mojej choroby, tego mojego genu. Czy to nie jest szczęście? Mam nadzieję, że i tym razem też mnie nie opuści – wyznał łamiącym głosem w nagraniu opublikowanym przez TVP, a z jego oczu popłynęły łzy…

Zmarł Andrzej Strzelecki.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Najnowsze