Chuck Norris nagrał dla Polaków specjalne wideo! Jest zachwycony tym, co zrobił Jurek Owsiak

2021-01-21 10:00 wp
Chuck Norris nagrał dla Polaków specjalne wideo! Jest zawchwycony tym, co robi Owsiak
Autor: AKPA Chuck Norris nagrał dla Polaków specjalne wideo! Jest zawchwycony tym, co robi Owsiak

Nie uwierzycie, co zrobił Chuck Norris! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. W zbiórkę na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy wspiera wiele gwiazd, ale tego nikt się nie spodziewał. Chuck Norris nagrał dla Polaków specjalne wideo! Jest zachwycony tym, co zrobił Jurek Owsiak. Sami zobaczcie.

Jurek Owsiak od 1993 roku prowadzi Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku czeka nas 29. finał WOŚP. Z powodu pandemii koronawirusa, impreza została przesunięta na 31. stycznia. To jednak nie przeszkodziło fundacji Owsiaka w pomocy potrzebującym. Warto dodać, że przez prawie 30 lat, WOŚP zebrał ponad miliard złotych na rzecz chorych dzieci. Jego starania zostały docenione nie tylko w Polsce, ale też na całym świecie.

SPRAWDŹ: Nie żyje dziennikarz Krzysztof Łuszczewski. Był związany ze znaną stacją. "Straszny nieoczekiwany ból"

Chuck Norris gratuluje Owsiakowi

Nie uwierzycie, kto złożył gratulacje i podziękowania Owsiakowi. Legendarny "Strażnik Teksasu", Chuck Norris nagrał specjalne wideo, w którym przekazał ważną wiadomość. Film pojawił się na Instagramie Fundacji Braci Collins, którzy skontaktowali się ze słynnym aktorem. Również oni podsumowali działalność WOŚP: "Chcemy Wam powiedzieć, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy potrafi zaimponować samemu Chuckowi Norrisowi i czujemy się z tego faktu dumnymi Polakami. Dziękujemy, że dzięki Wam możemy iść z podniesioną głową: w Legnicy, Warszawie, Katarze, Londynie, na Mauritiusie i wszędzie indziej na świecie."

ZOBACZ TAKŻE: Mariusz Czajka na pogrzeb matki zebrał więcej, niż ktokolwiek podejrzewał. Gigantyczna suma zwala z nóg, aktor dziękuje darczyńcom

"Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie"

Co takiego przekazał Chuck? Okazuje się, że jest zdumiony postawą Jurka Owsiaka i działaniem WOŚP: "Wow! Świetna robota! Robicie z całą organizacją świetną robotę! Bądźcie silni, nigdy się nie poddawajcie i wiedzcie, że to, co robicie, jest bezcenne! Trzymajcie się i wszystkiego najlepszego!". Całość przygotowanego materiału znajdziecie poniżej:

WOŚP 2021: MZA oddały na licytację... AUTOBUS! Solaris U18 może stanąć na twoim parkingu
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze