Ciężarna Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Lekarze nie pozwolili jej wrócić do domu

2021-06-12 22:00
Agnieszka Włodarczyk
Autor: AKPA Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w zaawansowanej ciąży i właściwie może urodzić lada moment. Niedawno trafiła do szpitala, skąd lekarze nie chcieli jej już wypuścić. Konieczne było to, by aktorka została na obserwacji. Fani w mediach społecznościowych zaczęli się niepokoić jej stanem zdrowia. "Nie, nie urodziłam", poinformowała Włodarczyk i uspokoiła, że czuje się dobrze. Zdradziła też pewne szczegóły.

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala - ta informacja zaniepokoiła fanów aktorki, którzy w mediach społecznościowych poprzez liczne wpisy wyrażają zaniepokojenie jej stanem zdrowia. Gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości na swoim Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcia i osobliwy wpis. "Nie, nie urodziłam. Wczoraj podjechałam do szpitala na chwilę porozmawiać z lekarzem prowadzącym i położną... Podłączono mnie pod KTG i klops. Musimy Panią zostawić na pare dni na obserwacji... Ale jak to? Ja nie mogę tak z biegu. Mąż Pani dowiezie rzeczy, bo my już Pani nie wypuścimy", napisała Włodarczyk. "Hmm, dobrze, że torbę miałam spakowaną, ogarnięty zestaw do pozyskania krwi pępowinowej (radzę takie rzeczy załatwiać wcześniej) no i uwaga- uznanie ojcostwa", dodaje. Odniosła się także do ślubu i tego, że przebywa w szpitalu... publicznym. "Nie miałam ani takiej wiedzy, ani świadomości co dzieje się lub co może się stać w przypadkach, kiedy jesteśmy bez ślubu a tego papierka nie ma. Wrzucam Wam pare przypadków, o których mi pisałyście na priv. Uczulam zatem i zwracam uwagę na ten jak się okazuje ważny temat:) Ps. U mnie wszystko ok, jestem porządnie zaopiekowana i dobrze nakarmiona i uwaga- to nie jest szpital prywatny", napisała na Instagramie. 

Kinga Duda łamie przepisy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE