Ciężarna gwiazda "Na dobre i na złe" łapie jesienne nastroje

2020-10-17 9:59 MaAl
Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!
Autor: AKPA Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

Zastanawiacie się co słychać u waszych ulubionych aktorów i jak gwiazdy "Na dobre i na złe" spędzają pierwsze tygodnie jesieni? Emilia Komarnicka-Klynstra, która niedawno pochwaliła się ciążą, pochwaliła się uroczym zdjęciem, na tle złotej, polskiej jesieni.

Nawet największe gwiazdy ulegają uroczemu krajobrazowi za oknem. Od kilku tygodni w polskim krajobrazie króluje jesień, a żywe, zielone kolory lata ustąpiły pięknym, złotym gradientom. Emilia Komarnicka-Klynstra, czyli Agata z "Na dobre i na złe", pochwaliła się na Instagramie, jak spędza ten czas.

- Jesienne nastroje. Nas dwoje - napisała gwiazda kultowego serialu TVP, pod zdjęciem na tle pięknego, jesiennego ogrodu. Co ma na myśli pisząc o "nas dwojgu"?

ZOBACZ TEŻ: Na dobre i na złe. Emilia Komarnicka-Klynstra w ciąży. Jej mąż Redbad potwierdził radosną nowinę!

Emilia Komarnicka-Klynstra i jej mąż Redbad Klynstra-Komarnicki będą mieli drugie dziecko. Niedawno aktorzy z "Na dobre i na złe" świętowali trzecią rocznicę ślubu, a teraz podzieli się ze wszystkimi swoim szczęściem.

Tuż przed występem na festiwalu w Opolu Emilia na swoim Instagramie umieściła intrygujący wpis. "Zaśpiewamy we troje" - napisała pod zdjęciem, do którego pozowała z mężem tuż przed wejściem na scenę. Tym samy gwiazda "Na dobre i  na złe" ogłosiła, że jest w kolejnej ciąży. Początkowo fani serialowej Agaty z "Na dobre i na złe" nie dowierzali i upatrywali ukrytego znaczenia w jej słowach.

Najnowsze