Cleo u boku największych francuskich gwiazd, Kto jeszcze wystąpi na Gali French Touch 2020?

2020-10-17 14:44 Aleksandra Pawłowska
Cleo
Autor: Tomasz Radzik/Supe Express

Gwiazdy polskiej i francuskiej piosenki w najbliższy weekend połączą siły w wielkim widowisku muzycznym, by porwać widzów do zabawy w iście paryskim stylu.

Gwiazdy Bez Maski - Cleo i Górniak pojednały się w pandemii. Cleo: Górniak do mnie zadzwoniła

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Francja już po raz szósty przez chwilę znajdzie się się na wyciągnięcie ręki za sprawą kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji French Touch, której celem jest zacieśnianie więzi polsko-francuskich. Dzięki niej Polacy mają znakomitą okazję lepiej poznać wszystko to, z czego Francja jest dumna najbardziej – kulturę, modę, kuchnię i styl życia. Zwieńczeniem cyklu będzie koncert z udziałem polskich i francuskich artystów, który odbędzie się pod hasłem „Paris by night”. Największe hity królujące nad Sekwaną, zabrzmią nad Wisłą w ramach wyjątkowego widowiska, stworzonego z połączenia muzyki, tańca i mody.

Na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie zaprezentują się znakomici francuscy artyści, do których przebojów Polacy chętnie bawią się od lat, jak i młode, obiecujące talenty - tacy jak ZAZ, duet Shunguy, Pascal Obispo czy Julie & Camille Berthollet oraz Chantal Thomass. którym towarzyszyć będą znani polscy wykonawcy, m.Cleo czy tegoroczna reprezentantka Polski na Eurowizji Alicja Szemplińska. Do wspólnej zabawy zapraszają gospodarze wieczoru, czyli dobrze znani widzom „Dzień Dobry TVN” Anna Kalczyńska i Marcin Prokop.

Emisja w TV:

Gala French Touch

Niedziela 16.00 TVN

Najnowsze