Co się stało z twarzą Marty Manowskiej? Duża zmiana!

2021-07-25 19:30
Co się stało z twarzą Marty Manowskiej? Duża zmiana!
Autor: AKPA/Instagram Co się stało z twarzą Marty Manowskiej? Duża zmiana!

Marta Manowska (37 l.) w przerwie od nagrań do "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości", wybrała się na krótki urlop. Morska bryza i słońce sprawiły, że twarz gwiazdy wygląda nieco inaczej! Do tego brak makijażu sprawił, że naprawdę trudno ją poznać. Internauci twierdzą, że jest jeszcze piękniejsza niż zwykle! Co się stało z twarzą Marty Manowskiej?

Marta Manowska to jedna z największych gwiazd TVP. Sławę zyskała dzięki programom "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Szybko pokochali ją widzowie stacji i Marta Manowska została prezenterką w "The Voice Senior". Dziś popularnością cieszy się nie tylko za sprawą szklanego ekranu, ale również mediów społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 160 tysięcy osób. To właśnie tam chwali się swoim życiem prywatnym. Manowska zniknęła na jakiś czas z telewizji, jednak fani śledzą jej losy w sieci. Tym razem, gwiazda TVP pokazała się bez grama makijażu! To niewiarygodne, co stało się z jej twarzą! Urlop zdecydowanie jej służy, bo prowadząca "Rolnik szuka żony" spaliła się na skwarkę podczas urlopu na Helu. - Człowiek szczęśliwy, opalony, bez filtrów - tylko z filtrem ochronnym wyglada tak! Z mojej spontanicznej podróży zrobiło się 5 dni na półwyspie helskim, w głównej mierze dzięki przyjaciołom. Robię tylko to, co chce, nic nie mam zaplanowane, słucham intuicji a każdy kolejny krok jakoś prowadzi się sam - poinformowała fanów.

ZOBACZ: Gwiazdor TVN po szczepionce. Mówi wprost o magnesie w ciele

Co jeszcze słychać u gwiazdy TVP? Marta Manowska odpoczywa i łapie wiatr w żagle: - Czytam, odpoczywam, oczyszczam głowę, łapie słońce, ufam, zaglądam pięknym ludziom w oczy, słucham ich historii, sama dużo gadamJestem szczęśliwa! A podróż pięknie się rozwija i niewiadoma gdzie mnie jeszcze poniesie - pisze prezenterka na urlopie. Widać gołym okiem, że czas wolny jej służy. Fani również to zauważyli:

- Jeszcze piękniejsza niż zwykle!

- Piękna bez makijażu. Naturalna, prawdziwa

- Super opalenizna

- Nie ma to jak kąpiel słoneczna

- Piękno wypisane na twarzy.

NIE PRZEGAP: Nowe informacje o Antku Królikowski i Joannie Opoździe. Wielkie szczęście

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE