Co słychać, Polsko. Premiera nowego programu TVP1 przesunięta!

2016-08-18 11:48

Program Świat się kręci, który prowadziła Agata Młynarska odszedł w niepamięć, mimo wielkiego sukcesu. TVP1 zapowiedziała, że na miejsce dawnej audycji pojawi się nowa, utrzymana w podobnym stylu. Show Co słychać, Polsko miał się ukazać na początku jesieni. Niestety na premierę będziemy musieli trochę poczekać.

Co słychać, Polsko to odpowiedź na Świat się kręci. Po odejściu Agaty Młynarskiej z TVP, władze telewizji postanowiły stworzyć podobny program, ale całkowicie samodzielnie. Show poprowadzi Anna Popek, a pomoże jej w tym Paulina Chylewska. Kiedy ogłoszono nową audycję, jej premiera miała odbyć się tuż po starcie ramówki, czyli pod koniec sierpnia. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek nowego programu zobaczymy dopiero późną jesienią.

Niestety TVP rozczarowała swoich widzów. Program został przesunięty. Nie podano przyczyn opóźnienia nowego programu Jedynki. Nie wiadomo też kiedy dokładnie ruszy Co słychać, Polsko. Na razie wiadomo tylko, że będzie nadawany tuż po Teleexpressie, około godziny 17:30.

Zobacz: Hit, hit, hurra - nowy talent show dla dzieci już we wrześniu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE