Córka aktorki "M jak miłość" nago [ZDJĘCIE]

2019-09-10 17:42 MGa
Maria Sobocińska
Autor: Marysia Sobocińska/Instagram Córka Hanny Mikuć i Piotra Sobocińskiego

Maria Sobocińska (25 l.), absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie, gra jedną z głównych ról w nowym filmie Marcina Krzyształowicza (reżysera "Obławy") pt. "Pan T.". Z opisu produkcji można wnioskować, że jest to dzieło zainspirowane powojennym życiem znanego pisarza Leopolda Tyrmanda (64 l.), autora gośnej powieści "Zły".

Maria Sobocińska, która w "Panu T." gra maturzystkę Dagnę, ma za sobą kilka znaczących ról. Grała m.in. w "Wołyniu", "Klerze" i "Stuleciu Winnych". Prywatnie jest córką Hanny Mikuć (64 l.), aktorki znanej z "Seksmisji" i "M jak miłość" oraz nieżyjącego już operatora filmowego Piotra Sobocińskiego (43 l.). Jej dziadkiem był wybitny polski filmowiec Witold Sobociński (89 l.). Bracia Michał (32 l.) i Piotr  jr. (36 l.) to z kolei znakomici polscy operatorzy filmowi.

Sobocińska w "Panu T." zagra kochankę tytułowego bohatera, w którego wciela się Paweł Wilczak (54 l.). Akcja filmu dzieje się w 1953 roku w Warszawie.  Produkcja jest pełna czarnego humoru, seksu i wzruszeń, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów. Głowny bohater podejrzewany jest przez Urząd Bezpieczeństwa o plany wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki  czytamy na stronie Kino Świat, dystrybutora filmu.

W "Panu T." wystąpią także: Sebastian Stankiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Jacek Braciak, Jerzy Bończak (Bolesław Bierut), Eryk Lubos, Katarzyna Warnke, Bartłomiej Topa, Wiktor Zborowski, Jan Nowicki, Zdzisław Wardejn, Anna Ilczuk, Anna Guzik, Marta Wierzbicka, Katarzyna Gniewkowska, Przemysław Bluszcz, Wojciech Wysocki oraz Kazimierz Kutz, któremu film został dedykowany po jego śmierci. W epizodzie pojawia się także profesor Leszek Balcerowicz. Premiera zapowiedziana jest na 25 grudnia.

Gwiazda "Blondynki" z partnerem. To znany filmowiec i syn aktorki "M jak miłość" [ZDJĘCIA]

Nie żyje operator Witold Sobociński. Wnuk opublikował jego ostatnie zdjęcie

Maria Sobocińska nago
Autor: Zwiastun "Pan T."/Kino Świat/interia.pl Kadr z filmu "Pan T."