Córka Anny Przybylskiej pokazała brzuch! Młodziutka gwiazda ma się czym chwalić

2021-07-22 19:13
Oliwia Bieniuk
Autor: AKPA Córka Anny Przybylskiej pokazała brzuch! Młodziutka gwiazda ma się czym chwalić

Córka Anny Przybylskiej coraz odważniejszym krokiem wkracza w wielki świat show-biznesu. Oliwia Bieniuk niedawno zdawała maturę, a za chwilę widzowie będą mogli oglądać ją w jednym z programów rozrywkowych. Pomimo młodego wieku, córka Przybylskiej i Jarosława Bieniuka nie boi się blasku fleszy. Oliwia Bieniuk pochwaliła się na Instagramie swoim brzuchem! Jest czego zazdrościć!

Oliwia Bieniuk coraz pewniej czuje się w polskim show-biznesie. W końcu jest w nim obecna od najmłodszych lat. Z powodu swojego pochodzenia, Bieniuk od lat wzbudza zainteresowanie mediów. Jak widać, jej kariera nabiera rozpędu! Po tym, jak poznała wyniki matury wyznała, że nie zamierza iść na studia! Ta decyzja podyktowana została udziałem w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami", która wystartuje jesienią br. Wschodząca celebrytka jest córką śp. Anny Przybylskiej oraz piłkarza Jarosława Bieniuka. Pomimo młodego wieku, nie boi się odważnych wyzwań - sesje zdjęciowe z jej udziałem wręcz zapierają dech w piersiach. Jak przystało na 18-latkę, Oliwia aktywnie prowadzi swojego Instagrama. Pojawiają się na nim bardzo zmysłowe fotografie, na których Bieniuk z dumą prezentuje swoje ciało. Dziewczyna ma się czym chwalić! Wrzuciła film, który pokazuje całą prawdę na temat jej brzucha!

ZOBACZ TEŻ: Joanna Liszowska przeszła metamorfozę. Odważna sesja [ZDJĘCIA]

Oliwia Bieniuk chwali się brzuchem! "Sukces"

Odkąd Oliwia Bieniuk napisała maturę, coraz częściej uczestniczy w wydarzeniach medialnych i pojawia się na ściankach. Co więcej, można ją uznać za influencerkę! Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tys. osób. Jednak to występ w telewizji może otworzyć jej drzwi do wielkiej kariery. Jak wiadomo, wzięcie udziału w "Tańcu z gwiazdami" to nie tylko fajna przygoda, ale przede wszystkim ciężka praca. Treningi będą wymagały od młodziutkiej dziewczyny wielu wyrzeczeń oraz ogromnych nakładów siły.

Jednak po tym, co pokazała Bieniuk, można się o nią nie martwić! Dziewczyna pochwaliła się swoim brzuchem. Jest czego zazdrościć - takie mięśnie to powód do dumy! Sport nie jest najwyraźniej obcy Oliwii, co dobrze wróży w perspektywie zbliżającego się startu treningów do "Tańca z gwiazdami" (jak sama zapowiedziała, na salę taneczną wejdzie już w sierpniu!). Zobaczcie, jak wygląda Oliwie Bieniuk!

Oliwia Bieniuk: Nie szukam miłości na siłę
Córka Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk pokazała brzuch! Młodziutka gwiazda ma się czym chwalić
Autor: Instagram @oliwia.bieniuk Córka Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk pokazała brzuch! Młodziutka gwiazda ma się czym chwalić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE