Córka Macieja Kuronia bierze włoską kąpiel w wannie. Czym się teraz zajmuje?

2021-07-27 20:18
Gaja Kuroń i Maciej Kuroń
Autor: Instagram/AKPA Gaja Kuroń i Maciej Kuroń

Gaja Grażyna Kuroń to córka znanego kucharza Macieja Kuronia (+48 l.) i wnuczka Jacka Kuronia (+70 l.). Dziewczyna wystąpiła w programie Masterchef, gdzie opowiadała o pasji przelanej z ojca na córkę. Czym dziś zajmuje się Gaja Kuroń? Dziewczyna zachwyciła obserwatorów na Instagramie odważnym zdjęciem w wannie. Córka Kuronia świętuje swoje 26. urodziny w przyjemnych okolicznościach, biorąc kąpiel i popijając wino.

Gaja Grażyna Kuroń jest córką kucharza Macieja Kuronia, który był znany z wielu programów telewizyjnych o tematyce kulinarnej. Jej ojciec w 1998 roku został uhonorowany nagrodą Wiktora. Zmarł nagle 25 grudnia 2008 w swoim domu w Izabelinie koło Warszawy z powodu ciężkiej niewydolności krążenia. Maciej Kuroń, podobnie jak jego ojciec Jacek, angażował się politycznie. W dniu pogrzebu został pośmiertnie odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski "za wybitne zasługi w działalności na rzecz przemian demokratycznych w Polsce oraz za zaangażowanie w kształtowanie społecznych postaw Polaków". Gaja Kuroń ma trzech braci, którzy również interesują się kulinariami. Jednak to Gaja jest najbardziej rozpoznawalna w mediach. Cztery lata temu zgłosiła się do programu MasterChef, gdzie opowiadała o swojej rodzinie:

- Mój dziadek uwielbiał jeść, za to mój tata uwielbiał gotować, więc tak zostało mi przekazane i cała rodzina gotuje. Mój ojciec siadał przed stołem i tak, jak prawdziwy szef kuchni wydzielał "ty kroisz cebulę, ty robisz sos, a inna osoba smaży mięso". Największą rzeczą, jaką wyniosłam z domu jest miłość (...) Nasz ojciec bardzo trzymał nasz dom, zabrakło go...

Izabela Trojanowska upadła podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Co jej się stało?

ZOBACZ: Potworny wypadek gwiazd disco polo! Zmiażdżony samochód, brawura na drodze! 

Córka Macieja Kuronia świętuje swoje 26. urodziny we Włoszech. Zachwyca się krajobrazami i kuchnią. Postanowiła zrelaksować się w wannie, do której weszła w towarzystwie lampki wina i przekąsek. Gaja Kuroń zamieściła na swojej stronie internetowej informację o sobie:

- Z wykształcenia jestem dietetykiem, a od 18 roku życia wspomagam firmę mojej mamy, gdzie mogę się realizować jako dietetyk i kucharz. Pasję gotowania odkryłam pod koniec liceum, jednak gotuję odkąd tylko pamiętam (...) Dzięki rodzinnym tradycjom, mam podstawy a dzięki braciom nauczyłam się smakować. Krok po kroku, starannie przekazane nauki doprowadziły do tego, że od lat prowadzimy fundację „Kuroniówka” oraz bistra w Warszawie.

Udział w Masterchefie zapewnił córce Kuronia prowadzenie warsztatów i szkoleń, a także udziały w telewizji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE