Córka Pawła Golca ma wielki talent. Tak śpiewa Maja Golec [WIDEO]

Maja Golec, córka Pawła Golca
Autor: TikTok Córka lidera Golec uOrkiestra przejawia talent wokalny

Łukasz i Paweł Golcowie (46 l.) mają muzykalne rodziny. Liderzy Golec uOrkiestra mają dzieci, które powoli idą w ich ślady. Łukasz z żoną Edytą (44 l.) ma synów Bartłomieja (17 l.) i Piotra (13 l.) oraz córkę Antoninę (15 l.). Paweł z żoną Katarzyną wychowuje natomiast córki - Maję (18 l.) i Annę (18 l.). Najstarsza z latorośli Golców nagrała niedawno cover piosenki "I see red" z filmu "365 dni".

Maja Golec na prywatne konto na Instagramie oraz profile na TikToku i kanał na YouTube. Publikuje na nim swoje wykonania znanych utworów. Śpiewała już m.in. "Stay" Rihanny i wzięła udział w #Hot16challenge2. Jej filmik z rodzicami i młodszą siostrą na serwisie dla młodzieży wyświetlono już blisko 380 tysięcy razy. Maja opowiadała na nim o typowym dniu w czasie nauczania zdalnego.

Będziecie wściekli! Wiemy, co zrobili bracia Golec po tym, jak przyznano im 2 mln zł, jest nagranie!

Wybieram Śląskie - Golec uOrkiestra, Bańka, Rożek i inni reklamują śląskie
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze